انواع پنجره دوجداره

انواع پنجره دوجداره

آشنایی با انواع پنجره دوجداره و ایمن سامان تولید کننده انواع پنجره دو جداره upvc با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سراسر کشور با خدمات پس از فروش

انواع پنجره دوجداره

انواع پنجره دوجداره آپارتمان به عنوان ساختمان که به وسیله قطعات و ابزارهایی که دارد، باز و بسته می شود. بسته به نوع ساختمان از فلزی و قطعات خاصی استفاده می شود. پنجره شیشه ای آپارتمان به دلیل سهولت در رفت و آمد اماکن زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پنجره دوجداره پنجره شیشه ای آپارتمان، به عنوان وسیله ای است که قسمت داخلی و بیرونی یک ساختمان را به هم ربط می دهد، همواره مورد توجه افراد بوده و در طول زمان تغییر و تحولات فراوانی داشته است. انواع پنجره دوجداره نیز حاصل همین تغییرات بوده است که به صورت دو جداره در انواع مختلف امروزه تولید می شود.

ساختمان آپارتمان توسط دستگاهی به نام فلزی پنجره و یا پنجره باز کن قرار داده شده است که تمام اعمال پنجره های دو جداره که شامل بازشدن پنجره، انتظار و بسته شدن پنجره است را کنترل می کند.

انواع پنجره دوجداره

انواع پنجره دوجداره فلزی نقش مهمی در پنجره شیشه ای آپارتمان دارد که از جمله آن تامین امنیت پنجره است. یک راهرو برای جلوگیری از برخورد پنجره با افراد در فلزیها وجو دارد.
شرکت ایمن سامان، پنجره شیشه ای را در تنوع بالا و کیفیت بسیار مطلوب تولید می نماید تا بتواند نیاز متقاضیان را تأمین کند.

انواع پنجره دوجداره در سه مدل ۱٫ آلومینیوم ۲٫ سوئینگ ۳٫ اسلایدینگ عرضه می گردد. وجود تنوع در مدل ساختمان به دلیل کاربرد های متفاوت آن می باشد. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد انواع پنجره دوجداره در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن وجود دارد.

انواع پنجره دوجداره شرکت رامادر نوعی از پنجره‌ها را به نام ساختمان آلومینیوم را به مکان‌های پرتردد و عمومی و نیاز به بازشوی بیشتری دارند سفارش می‌کنند. ساختمان آلومینیوم مکانیزه این پنجره‌ها مانند پنجره‌های کشویی به‌صورت خطی است، فقط این‌که ساختمان شیشه‌ ای آلومینیوم ممکن است به‌صورت دو یا چهار طرفه برروی هم عمل بازشدن را انجام دهند.

ساختمان سوئینگ یا لولایی، ظاهری شبیه به مدل لولایی دارد با این تفاوت که با برق و بصورت دو جداره کار می کند که به دو صورت دو لنگه و تک لنگه مورد استفاده قرار می گیرند و بر روی هر لنگه بازوی لولا نصب می شود. این نوع پنجره در مکان هایی که دهانه ی ورودی کمی دارند بسیار مناسب است.

ساختمان کشویی یا اسلایدینک متداول ترین نوع پنجره شیشه ای است که طرافداران زیادی دارد. پنجره ها در این مدل با استفاده از راهروها بصورت دو جداره باز و بسته می شوند. و پانل های شیشه ای این مدل، بصورت کشویی بازو بسته می شوند.

این نوع از پنجره های شیشه ای دو جداره بسیار زیبا می باشند و جلوه ای متفاوتی به ساختمان می بخشند. ساختمان شیشه‌ای قوسی یا کرو برای هتل ها، بیمارستان ها و ساختمان هایی با معماری ویژه و لوکس استفاده می شود.

مجموعه ی رامادر با سالها تلاش و تجربه در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای انواع پنجره های شیشه ای یکی از اولین و مطرح ترین برندهای ایرانی فعال در این عرصه است. مجموعه ی رامادر تلاش نموده تا با ارائه ی محصولات با کیفیت و زیبا، خدمات پس از فروش گسترده ای را هم ارائه نماید.

ما پس از سالها انواع پنجره دوجداره خدمت هم اکنون نیازهای مشتریانمان را هم به خوبی درک کرده ایم. کادری مجرب و حرفه ای از با تجربه ترین و ماهرترین تکنسین های مجموعه ی ما با ساعت ها آموزش و سال ها تجربه آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن می باشند و با اولین تماس شما سریعاً به محل اعزام می شوند .

 

فراموش نکنید موفقیت یک مجموعه فقط با فروش بالای محصولات ایجاد نمی گردد بلکه با وجود خدمات پس از فروش ایمن سامان در کنار آن، حاصل می گردد و معنا پیدا می کند.

قطعات مصرفی انواع پنجره دوجداره عبارتند از:

ریل پنجره شیشه ای: ریل پنجره شیشه ای از جنس آلومینیوم سخت و از جمله قطعات مهم و اساسی یراق الات انواع پنجره دوجداره است. ریل معمولا با رنگ آنادایز (نقره ای) عرضه می شود ولی برحسب سلیقه کارفرما می توان با تغییر رنگ کوره ای و طلایی و انواع رنگ ها دیگر، آن را با نما و محیط هم سو کرد.

سنسور ساختمان: سنسور پنجره های دو جداره شیشه ای به دو نوع مختلف با استفاده های متفاوت است: نوع اول (سنسور عقابی) که عملکردی دایره شکل دارد. نوع دوم (سنسور چشم پرده ای) است که قیمت بالا و عملکردی متفاوت دارد. به صورت خطی عمل می کند و جلوگیری از باز شدن بیهوده و کمترین هدر رفت انرژی در ساختمان می شود.

upvc ساختمان: از upvc های ساختمان می توان در دو نوع انکوردار و مدل انواع پنجره دوجداره ساده را نام برد. کنترل باکس: تمام دستورات به وسیله ریموت و سنسورهای اطاق دریافت و به upvc انتقال می یابد. کنترل باکس دارای یک صفحه کلید دستی یا دیجیتال و یا ولومی است که تنظیماتی مانند میزان بازشو، سرعت بازشدن، سرعت بسته شدن، مدت زمان باز ماندن و . . . را دریافت و در حافظه خود ثبت می کند.

هنگر یا غلتک ها: غلتک ها وظیفه نگه داشتن لت های متحرک شیشه ای را دارند که با توجه به حرکت upvc لت ها را به حرکت در می آورند.هرزگرد: نقطه مقابل upvc و دیگر طرف ریل بسته می شود. دور رفت و برگشت upvc و هنگرها به وسیله تسمه کامل می شود.

کاور: همه ی قطعات به وسیله یک کاور هم رنگ پوشیده می شوند که این کار خود چند دلیل دارد. حفظ ظاهر و کامل کردن زیبایی انواع پنجره دوجداره از دید بیننده دومین عامل حفاظت ازقطعات ساختمان در برابر ضربه است.

فلزی ساختمان شیشه‌ای، جعبه ای که در آن upvc و متعلقات قرار دارد و لت‌های شیشه‌ها بر روی آن سوار می‌شوند. برند های مختلف خارجی و داخلی با کیفیت های متفاوتی وارد و یا صادر می شوند.

در ساختار فلزی پنجره شیشه ای از یک upvc الکتریکی هوشمند استفاده‌ شده و این upvc قادر است فرمان‌ها را به‌صورت دستی و یا با استفاده از اطاق دریافت کند و با استفاده از تسمه‌ای که دو عدد براکت را به حرکت درمی‌آورد پنجره‌ها را باز و بسته کند.

فلزی پنجره شیشه ای جزئی از انواع پنجره دوجداره خانواده‌ی پنجره‌های دو جداره محسوب می‌شود، فلزی پنجره شیشه ای از قطعات دو جدارهی هستند که به‌صورت دو لنگه و به‌صورت افقی، باز و بسته می‌شوند.

فریم انواع پنجره دوجداره از جنس آلومینیوم آنادایز شده می باشد. آلومینیوم آنادایز شده با گذشتن از فرایند شیمیایی دارای پوششی می شود که از آن در برابر خوردگی محافظت می کند.

فریم‌ها شامل رنگ‌بندی متنوع می باشد تا با انواع نماهای ساختمانی قابل انطباق شود. این فریم ها به صورت فارسی‌بر به هم متصل می‌شوند و در ابعاد ۴ ساانتیمتر و ۸ سانتیمتر برش می خورند.

انواع پنجره دوجداره از شیشه سکوریت در ساختمان استفاده می شود. همین طور می تون از انواع سندبلاست و برای لوگو و حک در شیشه سکوریت پنجره های دو جداره استفاده کرد.
شیشه این پنجره ها از شیشه ۱۰ تا ۱۲ میلیمتر شفاف است که فریم دور آن در رنگ های مختلفی عرضه می شود که معمولا از رنگ سفید و یا بی رنگ استفاده می شود.

اطاق پنجره شیشه‌ ای در واقع از یراق الات مهمی ساختمان است. همه‌ی پنجره‌های دو جداره دارای اطاق هستند و کارکرد زیادی در هر مکانی برای راحتی عبور و مرور افراد دارند.

در میان انواع پنجره‌های دو جداره نوعی پنجره شیشه‌ ای هم وجود دارد که به‌طور خاصی طراحی‌شده است، که دارای طرفداران زیادی است، اطاق ساختمان نامی است که به پنجره شیشه‌ ای اختصاص داده‌ شده و دارای انواعی از ۱٫ سنسورهای مادون‌قرمز اکتیو ۲٫ حس‌گر مادون‌قرمز پسیو ۳٫ میکروویو می‌باشد.

اطاق ساختمان مادون‌قرمز در ارتفاع ۹۰ سانتی‌متر از انواع پنجره دوجداره  سطح زمین بر روی پنجره شیشه‌ ای دو جداره نصب می‌شود . پنجره اطاق شیشه‌ ای برای سهولت در رفت و آمد در محل‌های گوناگون به‌خصوص تجاری و صنعتی نصب می‌شوند.