بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

ایمن سامان فروشنده بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی با توجه به به نیاز بازار و مردم  و راستای سیر پیشرفت قطعات قفل و امنیت ساختمان ، نیازهای بیشتر امنیتی برای ساختمان ها است.

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

در ادامه فرمانی برای بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی که همان قفل بود صادر می‌کرد و این سیستم را وارد مدار می‌کرد. قفل ها به روش های مختلفی عمل کرده ولی نتیجه ی حاصل از آن تقریباً به یک شکل می‌باشد.

آن هم به این صورت که زمانی که پس از بسته شدن درب ضامن قفل فعال می‌شود عموماً میله ای فلزی از قفل بیرون زده و هنگر های (غلتک‌های نگه دارنده و حرکت دهنده‌ی لت های بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی در ساختمان) اپراتور را گرفته و عملاً قفل می‌کند.

این روش بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی باعث می‌شد که عملاً تحت هیچ شرایطی هیچ شخصی نتواند بدون اجازه وارد و یا خارج شود و تنها راه عبور از بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی فقط خروج درب از وضعیت قفل می‌باشد. گرچه با گذشت زمان پیشرفت های چشم گیری درزمینهٔ سیستم قفل ساختمان یا ساختمانلاک صورت گرفت اما همچنان پرکاربردترین و پرطرفدارترین حالت قفل در زمینه‌ی درهای برقی اپراتور به همراه قفل درب می‌باشد.

 

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

همانطورکه در ابتدا توضیحاتی دررابطه با درب ضد سرقت نحوه کارکرد خانههای بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی ارائه شد، وظیفه‌ی این قطعات دریافت پیام حرکت عابرین و مخابره‌ی آن به مدار کنترل جهت باز شدن بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی است. چشمی‌های انواع متفاوتی دارند و علاوه بر اینکه تکنولوژِی کار کد آن‌ها باهم متفاوت است امکانات مختلفی را نیز دارا می‌باشند، که در ادامه به تاریخچه این قطعات بیشتر می‌پردازیم.

 

در ابتدا این نوع چشمی ها که عموماً به اشکال مربع و یا دایره‌ای شکل بر روی کاور های بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی دیده می‌شد. که صرفاً فضای فرضی مادون قرمزی را ایجاد می‌کرد، که هر زمان شخصی وارد این فضا می‌شد و اختلالی در این فضای یکپارچه ایجاد می‌کرد، فرمان باز شدن بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی صادر می‌شد.

 

اما مشکلاتی ازجمله عبور حیوانات و اشیاء سرگردانی که باد آن‌ها را از مقابل درب می‌گذراند و مسبب فرمان گرفتن این حس‌گرها می‌شد. که همین علل در نهایت باعث تغییر سریع این چشمی‌ها گردید.

 

نسل بعدی با همان تکنولوژی بود. اما با این تفاوت که قابلیت تنظیم حساسیت را نیز دارا بود، یعنی زمانی که سیستم بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی شما در فضایی نصب شده بود که امکان عبور هر نوع موجود و یا اشیائی درآن می‌رفت، باید حساسیت چشمی هایتان را کاهش می‌دادید تا صرفاً بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی شما بروی عابرینی که قصد داخل شدن را داشتند باز شود و در سایر اماکن شما می‌توانستید حساسیت بالاتری را برای حس‌گرها تعیین کنید، اما این نوع کنترل ورود و خروج هم دارای مشکلات فراوانی بود.

 

مثلاً زمانی که شخصی باعجله قصد عبور از بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی را داشت یا درب خیلی دیر عمل می‌کرد و باعث مکث عابر می‌شد و یا کلاً خطا داده و اصلاً عبور فرد را متوجه نشده و درنتیجه عابر با درب بسته روبرو می‌شد.

 

اگر حساسیت را افزایش می‌دادید و یا زاویه‌ی دید چشمی را بیشتر می‌کردید هر فردی که حتی از مقابل خانه عبور هم می‌کرد بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی بروی او بازشده و علاوه بر اینکه کارکرد بی‌مورد آن باعث مصرف انرژی بی فایده می‌شد باعث هدر رفت انرژی فضای داخل ، سروصدای بی مورد و همچنین افزایش استهلاک خود بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی نیز می‌شد، بنابراین شرکت‌های تولیدکننده راه حل را در افزایش فضاهای مجازی ترسیم شده در مقابل درب یافتند.

 

بنابراین شرکت‌های تولیدکننده راه حل را در افزایش فضاهای مجازی ترسیم شده در مقابل درب یافتند. که بجای یک خط فرضی جهت عملکرد سیستم این خط ها به نوبت افزایش یافت تا به عدد ۵ رسید. روش کار این مکانیزم به این شکل بود، که از زمانی که عابر به سمت بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی در حرکت بود، شروع به قطع کردن این خطوط فرضی می‌کرد. نسبت به میزان حساسیتی که برای چشمی تعیین شده بود تعداد خطوطی که باید قطع می‌شد تا بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی عمل کند نیز متفاوت می‌بود.

 

یعنی هرچه سطح حساسیت حس‌گر کمتر بود عابر می‌بایست خطوط فرضی بیشتری را قطع می‌کرد و به بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی نزدیک‌تر می‌شد تا درب عمل کند. و بالعکس نیز هرچه حساسیت درب بیشتر می‌گردید خطوط کمتری قطع شده و درب زودتر عمل می‌کرد، علی رغم اینکه این فنّاوری مشکلات بسیاری را مرتفع کرد اما همچنان مشکل اصلی باقی بود یعنی عابرینی که با فاصله نزدیک از مقابل درب عبور می‌کردند ولی نیت به ورود نداشتند،

 

از آنجایی که خطوط فرضی ترسیم شده به شکل دایره ای بود حتی هر مقداری هم که زاویه ی دید چشمی ها به بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی نزدیک تر می‌شد باز هم عابرین را تشخیص می‌داد و اگر هم سطح حساسیت را کاهش می‌دادند بازهم با مشکل خطای دید خانه و کندی در عبور و مرور مواجه می‌شدند.

 

نسل جدید خانههای بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی راهی بازار گردید و این بار مشکلات تا حد بسیار زیادی رفع شد. این نوع حس‌گرها فضای فرضی خود را بجای اینکه به شکل دایره ای ترسیم کنند به شکل مستطیلی ترسیم می‌کردند.

 

این موضوع باعث می‌شد تا دیگر نگرانی و مشکل عبور افراد از مقابل بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی و کارکرد بی مورد آن کاملاً رفع شود. زیرا کل فضای ورودی درب توسط چندین خط صاف کنترل میگردد. کاربر این توانایی را دارد تا فضای دید خانه را با بالاترین سطح حساسیت به فاصله‌ی ۱۰ سانتیمتری درب برساند. این یعنی عملاً دیگر هیچ‌گونه مشکلی در خانههای ورودی و خروجی بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی وجود نخواهد داشت.

 

طبق معمول هر فنّاوری جدید و کارآمدی انواع کپی این نوع چشمی‌ها در بازار توسط افراد سودجو و بی انصاف فروخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. که به دلیل کیفیت پایین قطعات عملاً فقط ظاهر خانه همانند نمونه اصلی است. کارکرد آن علاوه بر اینکه شبیه به آن نیست حتی از مدل‌های قدیمی تر نیز ضعیف تر است، و عمدتا نارضایتی مشتری دیده می‌شود.

 

تا کاستی برخی همکاران و افراد سودجو را در این مورد پوشش داده و وجه تمایزی در ارائه مشاوره فروش ، تأمین قطعه و خدمات پس از فروش نسبت به سایرین از خود برجای گذارد.

 

البته پس از تولید این نوع خانه عملاً اکثر مشکلات ورود و خروج بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی کاملاً رفع گردید. اما همانند هر محصول دیگری با تغییراتی که در طراحی و کاربری‌های مختلف این محصول صورت پذیرفت انواع خاص‌تری از چشمی ها نیز تولید و عرضه گشت که در مقاله‌ای مجزا در رابطه با انواع خانه بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی به آن خواهیم پرداخت.

 

چنانچه خواهان دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات دقیق از موضوعات در برقی ، شیشه سکوریت و بهترین نوع آن ، انواع نرده شیشه ای و آلومینیومی و… می باشید ، ایمن سامان شما را یار و همراه است.