بهترین پنجره دو جداره

بهترین پنجره دو جداره

بهترین پنجره دو جداره کدام است و با چه برندی وجود دارد بررسی بهترین برند و انواع ان با هزینه های حمل و نقل و خدمات پس از فروش

بهترین پنجره دو جداره

با استفاده از لولا های راداری در بهترین پنجره دو جداره می توان افراد را در محوطه ای خاص و محدود تشخیص داد. به همین جهت این گونه, لولا ها برای به کار گیری در بهترین پنجره دو جداره یکی از بهترین و به صرفه ترین گزینه های موجود در بازار امروز است.

بخش اعظمی از بانک ها, رستوران ها, هتل ها, کافی شاپ ها, فروشگاه ها, تولید کننده ها, اداره های دولتی و یا خصوصی و هم چنین بسیاری از مغازه ها و بنگاه های اقتصادی پیرامون ما از وجود این نوع لولا های راداری در بهترین پنجره دو جداره مورد استفاده خود بهره برداری می کنند.

جلوگیری از نفوذ مواد هر گونه ماده خارجی هم چون چوب و پلاستیک و گچ و غیره از مزیت های به کار گیری لولا های راداری در بهترین پنجره دو جداره است .
قدرت تشخیص شخص و شئ در محدوده ای خاص و از بهترین پنجره دو جداره قابلیت برنامه ریزی جهت تشخیص سمت حرکت های مختلف.

قابلیت تنظیم مقدار حساسیت در منوی تنظیمات این لولا ها به وجود آمده اند و شما با این گزینه می توانید به اندازه مورد نظر خود .عدم وجود قابلیت شناسایی اشیا ثابت از بزرگ ترین معایب این نوع لولا ها است .

 

بهترین پنجره دو جداره
بهترین پنجره دو جداره تامین کننده پیشرو در زمینه پنجره های دو جداره است. ما بهترین پنجره دو جداره را برای همه نیازهای شما از جمله نیازهای تجاری ، صنعتی و بخش دولتی ارائه می دهیم. هدف از استفاده این بهترین پنجره دو جداره فناوری های نوآورانه ، هوشمند و برجسته و با تکیه بر تجربه صنعت و یک راه حل ورودی ایمن ، مطمئن و مدرن برای نیازهای شما می باشد.

جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا بهترین پنجره دو جداره ، پنجرهالای پنجره کشویی نصب شده و ساختمان عایق گرما و سرما و صدا ساختمان و آپارتمان و ویلا، قرقره را در انتهای یک تسمه به حرکت در می‌آورد و پنجره با تسمه محکم می شود.

به این ترتیب در مواقع لزوم به باز شدن بهترین پنجره دو جداره، ساختمان عایق گرما و سرما و صدا قرقره را به حرکت در می آورد، قرقره تسمه را می چرخاند و تسمه در را باز می کند. همین فرآیند برای بستن بهترین پنجره دو جداره، بصورت معکوس اتفاق می افتد. از نظر تاریخی، پنجره های آسانسوری با مجموعه اتصال های مکانیکی باز می شدند: ساختمان عایق گرما و سرما و صدا، بازوهای اتصال را می‌چرخاند و با این کار بهترین پنجره دو جداره را حرکت می داد.

علاوه بر لولاهای فعال سازی، بازشدن دو جداره بهترین پنجره دو جداره متناسب با لولاهای ایمنی است. این لولاها معمولا یک پرده یا پرتو مادون قرمز هستند، اما می تواند یک حصیر فشاری متناسب با سمت لولای بهترین پنجره دو جداره باشد.

هدف لولا ایمنی، جلوگیری از برخورد بهترین پنجره دو جداره با یک شیء در مسیر، با متوقف کردن یا آهسته کردن حرکت آن می باشد. در بهترین پنجره دو جداره مدرن مکانیزمی قرار داده می شود تا هنگام قطع شدن upvc، در را باز نگه دارد.

حرکات نوسانی (رفت وبرگشتی) پنجره: در بیشتر نقاط دنیا، حرکات نوسانی پنجره، یا کنترل دستی، در خارج پنجره یا سمت با ایمنی کمتر، هنگام مواجهه با پنجره تعیین می شود (یعنی، ایستادن در سمتی که شما از کلید استفاده می کنید، از بیرون به داخل آمدن، یا از مکان عمومی به مکان خصوصی رفتن).

در پنجره های بیرونی، حرکت به سمت راست بسیار مهم است، زیرا تیر سر پنجره معمولا شیبدار است و به منظور مقاومت در برابر ورود آب تجهیز می شود. در برخی از محصولات چوبی، نجار لبه هدایت را اریب می کند (وقتی پنجره در حال بسته-شدن باشد، لبه اول برای تحمل ستون است) به طوری که پنجره بدون اتصال تطبیق خوبی دارد.

تعیین سمت دست یا جهت حرکت نادرست پنجره منجر به چسبیدن پنجره می شود و پنجره به خوبی بسته نمی شود یا اصطلاحا نشست می کند(برای پنجره های بیرونی). حل کردن این مشکل، بسیار گران یا زمان بر است. نوشته زیر را برای کاربرد جهت های مختلف در استرالیا ببینید.

در آمریکای شمالی، بیشتر پنجره ها با لولاهای نصب شده در کارخانه، بر روی تیر عمودی و پایه ها قرار می گیرند. برای تعیین مکان دست، در سمت بیرون (یا سمت با ایمنی کمتر) پنجره بایستید. وقتی روبروی پنجره ایستادید، اگر لولا در سمت راست پنجره باشد، پنجره، راست بازشو است؛ و اگر لولا در سمت چپ باشد، پنجره چپ بازشو است.

اگر پنجره به سمت شما حرکت کرد، حرکت معکوس دارد؛ و اگر پنجره از شما دور شد، حرکت معمولی دارد.

سیستم upvc پیشرفته با کنترل ریزپردازنده upvc بهینه، باز و بسته شدن بدون دردسر و با سرعت ثابت را تضمین می کند. جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلاهای پنجره لولایی دو جداره از محدوده گسترده ای از تقاضاها را برآورده می کند؛ دقیق، راحت و با جلوه بصری.

اگر کسب و کاری را انجام می دهید که مکان هایی برای عموم مردم دارد، پس دسترسی راحت، باید یک نگرانی اصلی برای شما باشد. آیا مردم به مکان های عمومی شما به سادگی دسترسی دارند؟ چه یک فروشگاه را اداره می کنید، چه هتل، یا رستوران، یا هرشکلی از کسب وکار که با مردم سروکار دارید، دسترسی ساده و پیشرفته مانند بهترین پنجره دو جداره منجر به تفاوت چشمگیری در دیدگاه مردم نسبت به شما خواهدشد.

 

مواردی وجود دارند که باعث به وجود آوردن اختلال هایی می شوند که ممکن است باعث بروز نقص ها و ایراد هایی در نوع عملکرد طبیعی این لولا ها می شوند. حقیقت امر این است که با توجه به میزان زاویه, سرعت و اندازه جسم ها و یا افراد و متغیر های محیطی در حال حرکت ، این امکان دور از دسترس نیست که ناسازگاری هایی در نحوه عملکرد لولا های راداری در بهترین پنجره دو جداره به وجود آید.

رادار ماوراء صوت از یک فرستنده و گیرنده اولتراسونیک تشکیل شده است. در این رادار، فرستنده در هر لحظه امواج اولتراسونیک را فرستاده و براساس فرکانس برگشتی که توسط گیرنده دریافت می شود حضور یک جسم تشخیص داده می شود.

فضای تحت پوشش این نوع از رادار به صورت دایره ای می باشد که به کمک تنظیم قدرت امواج فرستنده می توان آن محدوده را تنظیم نمود و حساسیت رادار را افزایش و یا کاهش داد. رادارهای ماوراء صوت ساختار ساده ای داشته و امروزه به صورت گسترده در جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا پنجره های اطاق و آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرند.

اگرچه نمیتوان محدوده دید را با دقت رادارهای مادون قرمز تنظیم نمود ولی عملکرد مناسب این رادارها در شرایط دمایی و آب و هوایی مختلف و عدم حساسیت آن به نور خورشید استفاده از آنها را در جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلاهای پنجره اطاق و آپارتمان توسعه بخشیده است.

پنجره اتاق های ساختمان و آپارتمان و ویلا از نوع آلومینیومی و upvc ایتالیایی پنجره اطاق و آپارتمان از نظر کیفی، قیمتی و توانایی در رده ی بعدی پنجره های دو جداره اطاق و آپارتمان قرار می گیرند. این برندها هم غالبا در ساخت محصولات خود از ساختمان عایق گرما و سرما و صدا ها آلمانی دانکر استفاده می کنند و از این جهت هیچ تفاوتی با پنجره اتاق های ساختمان و آپارتمان و ویلا از نوع آلومینیومی و upvc سوئیسی ندارند.

 

یکی از موارد پر استفاده پنجره اطاق و آپارتمان دو جداره پنجره اطاق و آپارتمان سکوریت می باشد این نوع از پنجره اطاق و آپارتمان دارای مزیت های بسیاری می باشد این پنجره اطاق و آپارتمان به علت استفاده از شیشه سکوریت به این نام شهرت یافته است پنجره اطاق و آپارتمان سکوریت از شیشه سکوریت که دارای مزیت ها بسیار بالایی می باشد.

ایجاد شده از مهمترین مزیت ها این نوع در دو جداره میتوان به مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر حرارات و همچنین مقاومت در برابر فشار اشاره کرد اما این تنها ویژگی پنجره اطاق و آپارتمان سکوریت نمی باشد این نوع از پنجره ها با توجه به اطاق و آپارتمان که استفاده میکنند.

یک مزیت دیگر نیز دارند این شیشه ها در هنگام شکستن خورد نمی شوند به آسانی و اگر خورد نیز شوند به گونه ای می باشند که این خورد شیشه ها نمیتوانند شما را زخمی کنند به عبارت دیگر این خورده شیشه ها دارای لبه ی تیز نمی باشند بهتر است بدانید قیمت پنجره اطاق و آپارتمان سکوریت نیز با توجه به نوع اطاق و آپارتمان استفاده می شود متفاوت می باشد.

لولا این رادار حساس به اشعه مادون قرمز بوده و از آنجا که این اشعه ناشی از حرارت می باشد اصطلاحا به این نوع رادار، رادار حرارتی نیز گفته می شود. چیدمان لولاها در این رادار به نحوی است که وجود اشعه مادون قرمز را به صورت خطی بررسی می کند.

بنابراین برای اینکه بتواند یک فاصله ۲ تا ۳ متری جلوی پنجره را تحت نظر داشته باشد از چند ردیف لولا در ساختار این رادارها استفاده می شود. اصطلاحا به هر ردیف لولا یک پرده دید گفته می شود، بنابراین هر رادار دارای چند پرده دید می باشد. از جمله مزایای این نوع رادار قابلیت تنظیم مناسب از نظر عمق و عرض محدوده عملکرد می باشد.

با توجه به دقت بالای این نوع رادار و فضای عملکرد قابل تنظیم، نوعی از لولا ضد برخورد (لولا لای پنجرهی) بر اساس همین تکنولوژی ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. از نقاط ضعف این رادار می توان به حساس بودن آن به دما اشاره کرد که استفاده از آن را در محیط های گرم و یا در شرایط قرار داشتن زیر نور مستقیم آفتاب دچار مشکل می کند.

ممکن است که برایتان پیش‌آمده باشد که بهترین پنجره دو جداره دچار مشکل شده و کار نکند. خرابی بهترین پنجره دو جداره همواره دلایل بسیاری داشته که با بررسی بهترین پنجره دو جداره و تک‌تک اجزای آن به خرابی ایجادشده پی برد و سعی در برطرف نمودن آن کرد تا بهترین پنجره دو جداره باکیفیت قبل کار آرایی داشته باشد.در ادامه چند نمونه از خرابی های بهترین پنجره دو جداره را بررسی میکنیم.

 

بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم، نوعی بهترین پنجره دو جداره است که از پانل های اطاق و آپارتمان متحرک تشکیل شده، دارای قاب فلزی محکم است و در ابعاد و مدل های مختلف تولید می گردد.بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم، زیباترین پنجره های دو جداره هستند که با نصب آن در ورودی ساختمان ها، زیبای نمای بیرونی و داخل ساختمان تأمین می شود.

بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم چیست؟

استفاده از فناوری برای بسیاری از افراد به یک مزیت اصلی تبدیل شده است ، تکنولوژی در لوازم مختلف از تولید خودکار گرفته تا بهترین پنجره دو جداره هم اکنون مورد توجه قرار گرفته شده است. پیش از این ، مردم هرگز راحتی را که توسط بهترین پنجره دو جداره به وجود آمده است تجربه نمی کردند و فقط از پنجره های سنتی استفاده می کردند. مکانیزم بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم این روزها به ویژه در اکثر مؤسسات تجاری بسیار محبوب شده است.

بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم از انواع پنجره های دو جداره می باشد که به علت اطاق و آپارتمان بودن ظاهری زیبا به فضای ما می بخشد. سیستم های بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم عملکرد برتر و طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه را برای پاسخگویی به نیازهای محیط ارائه می دهد. از ورودی های بیمارستانی گرفته تا مغازه ها، عملکرد صاف ، آرام و تنظیمات متنوع باعث می شود بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم برای هر کاربرد ایده آل باشد.

مزایای بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم:
در بیشتر بخش های دنیا، فروشگاه ها و رستوران ها نیازمند ارائه دسترسی آسان برای افراد معلول، سطح شیبدار برای ویلچرها، آسانسور و پنجره های دو جداره و یا بهترین پنجره دو جداره هستند. حتی اگر این امر در منطقه شما یک مسئله نیست، ولی باز هم انجام این کار قابلیت دسترسی کسب وکار شما را تا حد ممکن بالا خواهدبرد.

تنها مشتریان معلول نیستند که از دسترسی آسان بهترین پنجره دو جداره بهره می برند. والدینی که کالسکه دارند، از سطح شیبدار، آسانسورها، و پنجره های کشویی دو جداره استفاده خواهند کرد. حتی مشتریان سالم نیز، وقتی به خاطر خرید، بار اضافه همراه خود دارند، برای بازکردن پنجره ها یا حرکت برروی پل های با شیب تند دچار مشکل می شوند.

 

بهترین پنجره دو جداره

چگونه بهترین پنجره دو جداره کار می کند؟

بهترین پنجره دو جداره از لولاهای تشخیص حرکت یا نوری استفاده می کنند تا توابع باز و بسته شدن ساختمان عایق گرما و سرما و صدا را فعال کنند. این لولاها بر روی بهترین پنجره دو جداره نصب می شوند و یا از داخل یا بالا سمت چپ پنجره قرار می گیرند. لولاها از فناوری مادون قرمز یا مایکروویو برای مشاهده حرکت استفاده می کنند و اغلب در تنظیمات تجاری و صنعتی استفاده می شود تا سهولت دسترسی برای افراد سالم و غیرفعال را برای کارایی و ایمنی فراهم کند.

بهترین پنجره دو جداره را می توان با هزینه ای بسیار ارزان نصب کرد و در دراز مدت صرفه جویی در انرژی فوق العاده خواهدبود. حتی ممکن است دریابید که عبور ومرور تجاری شما به دلیل نصب پنجره های دو جداره افزایش یافته است.

این جمله ممکن است یک جمله قدیمی باشد، اما اگر شما یکبار از یک فروشگاه کاملا ساکت عبور کنید و فکر کنید که آیا واقعا این فروشگاه باز است یا خیر، اصل ورای این کار را درک خواهید کرد. باز شدن بهترین پنجره دو جداره به عنوان یک دعوتنامه برای مردمی که به داخل می-آیند و جنس فروشی شما را می بینند، عمل می کند. فروشگاه با پنجره های بسته و نور کم جذابیت بسیار کمتری را دارد.

لولا نوری یا حرکت به یک قطار اصلی ساختمان و آپارتمان و ویلا هدایت می شود که یک مکانیزم کلاچ متصل به یک درایو یا چرخ دنده کمکی که پانل پنجره یا پانل ها را کنترل می کند. درایو کمکی و پنجره ها با کمربندهای داخلی یا کابل های معمولی ساخته شده از لاستیک متصل می شوند که حرکت و باز شدن بهترین پنجره دو جداره را انجام می دهند.

بهترین پنجره دو جداره اغلب برای ترافیک دو طرفه استفاده می شود. بهترین پنجره دو جداره می تواند پنجره های کشویی تک، پنجره های کشویی دو جداره و پنجره های کشویی الومینیومی باشد.

بهترین پنجره دو جداره معمولا هنگام نصب در فضای مورد نظر نصب می شوند. بهترین پنجره دو جداره می توانند پنجره های تک و یا دو جداره باشند.

پنجره های دو جداره اطاق و آپارتمان و پنجره های چرخش دستی ( پنجره های چرخشی) در مناطق ترافیکی بالا استفاده می شود و به طور پیوسته امکان ورود و خروج را فراهم می کند.

بهترین پنجره دو جداره اجازه می دهند تعداد زیادی از مردم در یک زمان به داخل و خارج منتقل شوند. پنجره های گردشی دارای انرژی کارآمد هستند، جلوگیری و کاهش هزینه های گرمایش یا خنک کننده برای یک ساختمان می توانند باشند بهترین پنجره دو جداره می توانند دو بال، سه بال و چهار بال داشته باشند که معمولا از شیشه ساخته شده اند.

یک بهترین پنجره دو جداره اجازه می دهد تا نور خورشید به خانه شما منتقل شود و نمای بی نظیری را برای خارج از منزل فراهم می کند.

بهترین پنجره دو جداره در حال حاضر بسیار محبوب می باشد و افراد بسیاری از بهترین پنجره دو جداره برای خانه_های خود استفاده می کنند. بهترین پنجره دو جداره آسان برای استفاده، قوی و با دوام هستند و بسیار ظریف هستند. سبک های مختلف در رنگ های مختلف وجود دارد و از این رو انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

همواره نصب مجموعه کامل مسیرهای دسترسی بروز در یک ساختمان قدیمی امکان پذیر نیست – گاهی اوقات، شما نمی-توانید به سادگی تغییرات گرانی را ترتیب دهید چون ساختمان یک بنای تاریخی است و اگر تغییرات زیادی را انجام دهید، نمای باستانی بودن آن را از بین می برید. در برخی موارد، حتی فضای کافی هم وجودندارد.

با این حال، ایجاد بهبود، تا سر حد امکان ایده خوبی است. برای مثال، شما ممکن است قادر نباشید پنجره های کشویی را در یک ساختمان قدیمی نصب کنید، اما احتمالا می توانید یک بازکننده بهترین پنجره دو جداره به لولای استاندارد پنجره متناسب کنید. این امر چندین مزیت بهترین پنجره دو جداره را بدون نیاز به تغییرات ساختاری اصلی در ساختمان فراهم می کند.

ما شرکت بهترین پنجره دو جداره فول سرویس هستیم و شرکت بهترین پنجره دو جداره اشل متخصص در نصب و سرویس ورودی های خودکار شامل پنجره های لولایی، کشویی چرخشی می باشد.

علاوه برآن، ما محدوده گسترده ای از پنجره های ویژه را نیز ارائه می دهیم. پنجره های ویژه عبارتند از: پنجره های صنعتی و تجاری – هم دو جداره و هم دستی – که کشویی، لولایی، تاشو و یا چرخشی هستند و از جنس چوب، آلومینیوم، فلز توخالی، شیشه، اتاق تمیز، ، و پنجره های بدون درجه می باشند. همچنین ما برای شما مجموعه ای از راه حل ها، برای هر گونه مشکل در تطبیق پنجره ها و تمام انواع بازکننده های پنجره با الزامات فدرال و استانداردهای ایمنی فراهم می کنیم.

بهترین پنجره دو جداره معمولا از شیشه با قاب ساخته می شوند. این درها با غلطک های پلاستیکی تعبیه شده اند که در قاب هایی ساخته شده از چوب، وینیل یا فلز نصب شده اند.

بهترین پنجره دو جداره مکانیسم مشابهی دارند که در پنجره های کشویی مورد استفاده قرار می گیرند که از مدت ها قبل محبوب بوده است.

بهترین پنجره دو جداره داخلی نسبتا سبک وزن هستند و بنابراین در بالای قاب پنجره به حالت تعلیق در می آیند در حالی که پنجره داخلی و یا پنجره های سنگین تر به سمت بالا و پایین فریم ها تعلیق می شوند.

برای مقاصد تجاری، بهترین پنجره دو جداره مناسب هستند و دارای لولاهای داخلی برای باز کردن و بستن هستند. پنجره های دو جداره هنگامی که توسط لولاها مانند وزن، صدا یا نور تحریک شوند، باز می شوند.

بهترین پنجره دو جداره به صورت افقی و به موازات دیوار هستند. بهترین پنجره دو جداره نیز در فضاهای باز استفاده می شود، دارای یک پانل متحرک و یک پانل ثابت است. پنجره های دو جداره اشل محدوده گسترده ای از عملگردهای بهترین پنجره دو جداره کشویی را به منظور برآورده کردن نیازها تولید می کنند.

مدل های بهترین پنجره دو جداره شامل آلومینیوم تجاری قاب دار، شیشه تجاری بدون قاب، پروفیل خطی فوق نازک، سیستم های پنجره توالت معلولان، پنجره های صنعتی و داروخانه ای، سیستم کشویی حفره ای، سیستم های خروج اضطراری و سیستم های الومینیومی می باشد.

بهترین پنجره دو جداره معمولا با غلطک های پلاستیکی یا در بالای قاب و یا در پایین قاب پنجره معلق هستند. بهترین پنجره دو جداره برای اهداف مختلف در دسترس هستند، مانند استفاده از آن در داخل خانه به خصوص در مورد کمد و همچنین برای پاسیو و دیگر موارد در فضای باز.

قابلیت اطمینان تمامی این محصولات در طول سال هایی که اشل آن ها را در بازار ایران نصب کرده است، تایید شده است؛ و با سرمایه گذاری پیوسته در تحقیق و طراحی، محصولات اشل در نهایت فناوری و عملکرد می باشند.

بهترین پنجره دو جداره اشل اجرای موفقی در بازار پنجره ها در سه دهه اخیر داشته است. ما مفتخر به دریافت جایزه طراحی ایران برای طراحی محصول عالی پنجره های لولایی شده ایم.

چرا بهترین پنجره دو جداره
ویژگی برجسته بهترین پنجره دو جداره محدود به امکانات چشم انداز است که ارائه می دهد، اما بهترین پنجره دو جداره دارای ارزش زیبایی شناختی بالاتری است. بهترین پنجره دو جداره عمدتا به عنوان درهای ورودی شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. شفافیت که آنها ارائه می دهند، با کیفیت داخلی سالن به راحتی قابل مشاهده است.

از عملکرد عالی با طراحی پنجره ظریف لذت ببرید.
جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا بهترین پنجره دو جداره ADIS iSwing یک مدول بسیار پیشرفته و مخصوص پنجره های سنگین است که مجهز به بازوی فشار و پیکربندی بازوی لولایی می باشد و از نظر مهر وموم بودن و عملکرد تقریبا بدون صدا در هنگام باز و بسته کردن پنجره کاملا تضمین شده است.

این جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا با استانداردهای ایران کاملا تطبیق دارد، همچنین با چندین ویژگی و امکانات، از قفل های upvc و باتری تا دسترسی سریع از طریق کنترل راه دور فرستنده رادیویی مجهز شده است.

علاوه برآن جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا upvc نه تنها از لحاظ انرژی کارامد است، بلکه برای یکپارچگی روان با دیگر فناوری های مدرن مانند کارت ریدرهای کشی upvc) و سیستم های هشدار آتش طراحی شده است.

چون این جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلابا استانداردهای ایران طراحی شده است، این دستگاه بهترین پنجره دو جدارهرا می توان با سرعت ایمن، چه با نرخ تعیین بیش از سه ثانیه یا چه از طریق کمک لولاهای حاضر متناسب با هر لنگه پنجره جاسازی کرد.

چون ما دقت زیادی در این محصول صرف کرده ایم، تضمین می کنیم که شما یک محصول با عملکرد استاندارد بالا و بیشترین ارزش برای پولتان دریافت خواهید کرد.

همان طور که محصول تحت استانداردهای upvc7 ایران ضروری می باشد، اشل توصیه می کند که تمام محصولات پنجره بهترین پنجره دو جداره تجاری آن باید به طور منظم نگهداری شوند تا حداکثر بهره وری از تجهیزات تضمین شود. هدف ما حفظ عملکرد ایمن پنجره برای کسانی است که محصولات برای خدمت به آنان ساخته شده است و علاوه برآن حفظ عملکرد صحیح در حوادث ناخواسته مانند تخلیه ضروری ناشی از آتش سوزی می باشد.

برای بهترین بهره از این محصول، اشل یک برنامه نگهداری دوره ای برای کمک به مشتریان خود منطبق با الزامات قانونی آن ها و ارائه تعمیر ونگهداری سالانه موردنیاز و دستورات تست ایمنی فراهم کرده است. ثبت نام در برنامه ما، حضور دوره ای تکنسین تعمیر ونگهداری به منظور بازرسی کامل و تست جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا جهت تضمین روانی، و عملکرد بدون خطا تضمین خواهد کرد. ما توصیه می کنیم که این روال حداقل سه بار در سال انجام شود.

پنجره های کشویی به عنوان پرکاربردترین پنجره ها، و پنجره های عملی برای دسترسی به عرشه ها و حیاط ها شهرت زیادی را بدست آورده اند. همچنین پنجره های کشویی در انتقال میدان دید گسترده نمره بالایی را کسب کرده است، و در عین حال از لحاظ قیمت نیز یک راه حل مؤثر می باشد.

پنجره های کشویی ما ایمنی و استقامت را با پروفیل پنجره های کشویی استاندارد ارائه می دهند. پنجره های کشویی ما با استفاده از غلتک های عملکرد عالی، حرکت کشویی روان و کامل را فراهم می کنند.

محدوده ای از پیکربندی های پنجره کشویی، لغزنده های دو پانلی و سیستم های توده ای سه پانلی در دسترس می باشد. دیگر امکانات معماری عبارتند از بازشدن کامل کنج ۹۰ درجه ای پنجره های کشویی بدون گوشه در مرکز.

پنجره های کشویی این مزیت را نیز دارند که قادر به بازشدن جزئی برای تهویه، بدون خطر بسته شدن توسط تندبادها می-باشند.

توضیحات مکانیزم بهترین پنجره دو جداره

استفاده از فناوری برای بسیاری از افراد به یک مزیت اصلی تبدیل شده است ، خواه از لوازم مختلف از جمله لوازم منزل گرفته تا تولید خودکار. پیش از این ، مردم هرگز راحتی را که توسط بهترین پنجره دو جداره به وجود آمده است تجربه نمی کنند و فقط از پنجره های سنتی استفاده می شوند.

 

سیستم های پنجره کم انرژی و پر انرژی – چه چیزی آن ها را متمایز کرده است؟
بهترین پنجره دو جداره معمولا به دو دسته تقسیم می شوند. پنجره های کم انرژی و پرانرژی. تفاوت بین این دو دسته از پنجره ها به روشی که این پنجره ها عمل می کنند، بر می گردد. پنجره های کم انرژی اغلب به عنوان راهروهای دو جداره دسترسی معلولان تصور می شوند. این پنجره ها معمولا علائمی دارند که نمادهای کلی را نشان می دهد که به عنوان مسیرهای قابل دسترس شخص ویلچردار درک می شوند.

در بیشتر نصب ها، سیستم های بهترین پنجره دو جداره کم انرژی یا لولایی و یا پنجره های کشویی هستند. این پنجره ها عمدتا با یک عمل دانسته بر روی بخش کاربر راهرو فعال می شوند. کلید یا یک صفحه فشاری به منظور فعال کردن مکانیزم عملیاتی پنجره بکار می رود. شخصی که می خواهد وارد راهرو شود، باید کلید را برای شروع فرایند بازشدن پنجره فشار دهد. انرژی کم موردنیاز این پنجره ها به نیروهای واردشده توسط پنجره متحرک، در تمام جنبه های چرخه باز و بسته شدن پنجره بستگی دارد.

برخی از سیستم های پنجره کم انرژی به شدت نیازمند بازکننده های upvcی هستند. در شکل پایه ای آن ها، این پنجره ها از کنترل های ساختمان عایق گرما و سرما و صدای برای فشار یا هل دادن پنجره استفاده می کنند. پس از رسیدن به موقعیت کاملا باز یک تایمر ساعتی، پنجره را برای مدت مشخصی باز نگه می دارد.

این امر دسترسی شخص ویلچردار را بدون نیاز به فشار دادن، یا باز کردن با فشار پنجرهی که در مسیر آن ها قراردارد، امکان پذیر می سازد. وقتی تایمر به زمان مشخصی می رسد، پنجره بسته می شود و بدون فشار دادن کلید دیگر فعال یا باز نمی شود.

هر سیستم بهترین پنجره دو جداره کم انرژی باید به طور آهسته و با کمترین نیرو، به محض ضربه یا مقاومت عمل کند. تنظیم صحیح راهروهای کم انرژی، وقتی یک مانع در حین عملیات برخورد می کند، بهترین پنجره دو جداره را از حرکت باز می دارد یا حرکت معکوس پنجره را ایجاد می کند.

کنترل پنجره بسیار پیچیده یا مشکل، با ویژگی های بسیار بالقوه در دسترس می باشد. برخی از امکانات و ویژگی ها، نیازمند upvc هستند که نیروی واردشده توسط کاربر را احساس می کند و ساختمان عایق گرما و سرما و صدا کنترل پنجره را برای انجام عمل بازشدن فعال می-کند.

یک ویژگی که ” کلید را فشار بده و برو” نامیده می شود، اغلب موجود است و این نوع عملکرد را انجام می دهد. همچنین عناصر عکس العمل در برابر انسداد نیز وجوددارند که بازکننده ای را که در امکانات فرمان کنترل ساختمان عایق گرما و سرما و صدا ضمیمه شده است، متوقف، معکوس یا بازیابی می کنند.

برطبق استانداردهای بسیار گسترده مخصوص صنعت، هیچ لولا اپتیکی (نوری) یا لولا مجاورتی از هر نوع بر روی سیستم پنجره های کم انرژی که با فشار دادن یک کلید به عنوان عمل دانسته عمل می کند، موردنیاز نیست. به همین دلیل، این نوع از راهروها برای عبور ومرور کم حجم عملی هستند.

این پنجره ها وقتی به طور مناسب استفاده می شوند و به طور منظم برای نیروی مناسب و سرعت هنگام حرکت تست می شوند، ایمن می باشند. البته این پنجره ها وقتی در مکانی که نیازمند راهروهای فول اتومات (تمام خودکار) یا هزینه های بسیار بالا می باشد، مشکل ایجاد می کنند.

بازرسی های روزانه از سیستم های بهترین پنجره دو جداره کم انرژی یک الزام گسترده صنعتی است. بیشتر سازنده ها علائم و نشانه هایی را که برروی چارچوب پنجره ها جایگذاری می شوند، فراهم می کنند تا مدیر را در باب هر گونه امکاناتی که مشاهده این راهروها به طور روزانه موردنیاز است، آموزش دهند.

در تلاش برای بهبود محصولات کم انرژی، لولاهای مجهز و دستگاه های محافظ آستانه، سیستم های پنجره فول اتومات پر انرژی برروی پنجره های کم انرژی نیز نصب می شوند. این امر یک عمل بسیار گسترده است که امروزه قابل پذیرش نیز شده است. لولاها اغلب بر روی بازکننده های کم انرژی نصب می شوند تا عابران را از برخورد با پنجره، که پس از تمام شدن مقدار زمان مشخص بعد از عبور کاربر قبلی از راهرو، در حال بسته شدن می باشد، حفظ کنند.

وقتی تعداد عبور ومرور عابران از حد مورد انتظار معمار یا طراح فراتر رفت، جایگزینی سیستم پنجره کم انرژی با یک راهرو پرانرژی تمام خودکار ایده خوبی خواهد بود.
سیستم های بهترین پنجره دو جداره پر انرژی به چندین شکل مختلف در دسترس می باشد. لولادار، کشویی، چرخشی، دوبخشی، و الومینیومی رایج ترین انواع مورد استفاده امروزی هستند.

کاربرد و نصب آن ها توسط انتخاب های طراحی، الزامات آب وهوا و پارامترهای مکان دیکته می شود. این پنجره ها از سیستم های پنجره کم انرژی به طریقی که پنجره عمل می کند و نیرو و سرعتی که پنجره ها هنگام حرکت دارا می باشند، فرق می کند.

به طور کلی، سیستم های بهترین پنجره دو جداره یک لولا نزدیک، لولا محافظ آستانه، و یک لولا خروج دارند. پیچیدگی سیستم پنجره اتومات، سطح پیچیدگی کنترل کل اجزای پنجره و بسته لولا را ایجاب می کند. همان طور که در بسیاری از مقاله های بهترین پنجره دو جداره قبلی نیز بحث شد، الزامات خاص سیستم های بهترین پنجره دو جداره مختلف بر نوع و موقعیت لولاهای پنجره و دستگاه های ایمنی حاکم می باشد.

یک کار ضروری از هر سیستم بهترین پنجره دو جداره، نیاز برای انجام بازرسی های ایمنی روزانه می باشد. استانداردهای پذیرفته-شده و گسترده صنعتی به منظور کمک برای حفظ ایمنی تمام کاربران راهروهای عابران انتخاب شده است. در یک دید کاملا کلی، هیچ عملکرد و حفظ صحیح بهترین پنجره دو جداره هرگز نباید به کاربر گذرنده از آن پنجره آسیب برساند.

استانداردهای صنعتی که اهمیت بررسی های ایمنی روزانه و بازرسی های اجزاء را بیان می کنند، برروی برچسب های هشدار فراهم شده توسط سازنده محصول علاوه بر پانل های فعال سازی کنترل پنجره می باشند.

روش های صحیح از تعیین عملکردها و عملیات راهروها همراه با روند تست و دستورالعمل ها داده شده است تا درصورت خرابی ایمنی دستگاه هایی که توصیف شد، خدمات سرویس حرفه ای انجام گیرد. معمولا برای استفاده پنجره ها تا زمانی که تمامی ویژگی های ایمنی به طور سازگار و صحیح تایید نشده باشد، یک هشدار برای عدم استفاده وجوددارد.

دلایل زیادی وجود دارد که بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم امروزه به طور گسترده در بازار موجود است. یک بهترین پنجره دو جداره به طور فزاینده ای به یک ضرورت تبدیل شده است ، چه در خانه و چه در محل های تجاری. آنها ضمن دستیابی به فواید بیشماری، برای دسترسی راحت تر و سریعتر به اماکن خصوصی و تجاری ، راحتی و آسایش بی نظیر را ارائه می دهند. برخلاف گذشته ، اکنون تجربه و دیدن آنها در انواع تجاری،مغازه ها ، ساختمان های عمومی ، دفاتر و مراکز پزشکی بسیار معمول است.

از دید هر کاربر ، مکانیزم بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم به طور کلی سریع ، راحت و کاربردی و آسان است. از دیدگاه برخی سازمانها ، بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم روش مؤثر ، کارآمد و ایمن برای نظارت و کنترل دسترسی در داخل ساختمان ها می باشد،از طرف دیگر نمای زیبایی به ساختمان می بخشد.بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم برای مناطق پر رفت و آمد مناسب می باشند.

بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم یک راه حل مقاوم است که برای ورودی های شما مناسب است. نمای قاب های آلومینیومی مقاوم برای ورودی های پر ترافیک که مقاوم در برابر صدمات می باشد بسیار ایده آل است ، به عنوان مثال مغازه ها با جریان سنگین سبد خرید و همچنین در فرودگاه ها و ورودی های بیمارستانی که به طور مرتب از چرخ دستی و صندلی چرخدار استفاده می شود این نوع پنجره ها کاربردی می باشند. قاب محکم این پنجره ها نیز در برابر وزش باد شدید مقاوم است.
راههای باریک و گذر از مسیرها:

در جایی که فضای جانبی محدود باشد انتخاب بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم طبیعی است. بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم برای معابر باریک ایده آل است ، زیرا باعث افزایش عرض باز می شود.

بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم اجازه می دهد تا در هنگام اضطراری از کل بازوی پنجره و فضا برای ورود و خروج استفاده کنید.

کاهش هزینه ها:
بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم می تواند میزان انرژی مورد نیاز برای گرم کردن یا خنک کردن ساختمان شما را کاهش دهد و در نتیجه هزینه ها کاهش می یابد.می توان بهترین پنجره دو جداره آلومینیوم را با شیشه های گرمایشی ، پروفیل حرارتی و لولاهای اضافی برای تنظیم دقیق زمان باز و بسته شدن ، تعبیه کرد و در ضمن این عمل باعث افزایش امنیت این پنجره ها می شود.

 

در این حالت ابتدا کلید تعیین وضعیت جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا را بررسی نمایید که در حالت دائم باز و یا خلاص نباشد و حتما آن را در حالت دو جداره قرار دهید.

درصورتی که جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا مجهز به فتوسل (چشم ایمنی میان پنجره)‌ باشد بررسی نمایید که مانع فیزیکی در میان پنجره قرار نداشته باشد و فرستنده و گیرنده فتوسل به صورت صحیح در مقابل هم قرار داشته باشند.

درصورت امکان upvc دستگاه را قطع نمایید و پنجره را با دست حرکت دهید تا از عدم وجود مانع فیزیکی در برابر بسته شدن پنجره مطمئن شود و چک کنید که پنجره به صورت روان و یکنواخت حرکت کند.

مدار فرمان دستگاه را بررسی نمایید درصورت مشاهده پیغام اخطار بر روی صفحه نمایش و یا شنیدن صدای بوق اخطار برای رفع عیب با تعمیرکار جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا تماس بگیرید.

ابتدا از وصل بودن upvc مدار پنجره اطاق و آپارتمان اطمینان حاصل نمایید همچنین فیوز upvc ورودی بر روی مدار فرمان را بررسی کنید. سپس کلید تعیین وضعیت جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا را بررسی کنید که در حالت دو جداره دوطرفه قرار داشته باشد.

درصورتی که در حالت دائم بسته و یا خلاص و یا دو جداره یکطرفه قرار داشته باشد، با نزدیک شدن شخص به پنجره، رادار فرمان باز شدن به جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا صادر نمی کند. درصورتی که رادار دارای upvc باشد بررسی نمایید که آیا با نزدیک شدن به پنجره، upvc رادار عکس العمل داشته و تغیرر رنگ می دهد یا نه. درصورتی که رادار عکس العملی نداشت ایراد از لولا حرکتی رادار بوده و باید تعویض گردد.

به علت استفاده از تکنولوژی مادون قرمز در برخی از رادارهای مورد استفاده در جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا پنجره های اطاق و آپارتمان ، در صورت تابش مستقیم نور آفتاب بر روی رادار، این احتمال وجود دارد که پنجره به صورت خودبخود باز و بسته شود.

همچنین در صورت نزدیک بودن منبع نوری فلوئورسنت (لامپ مهتابی) به رادار نیز احتمال باز و بسته شدن خودبخود پنجره وجود دارد. در برخی موارد نیز خرابی لولا رادار و یا اتصالی در مسیر سیم کشی رادار به مدار فرمان باعث باز و بسته شدن غیرعادی پنجره می شود. در این صورت برای عیب یابی دستگاه و انجام تعمیرات لازم با تکنسین تعمیرات پنجره های دو جداره اطاق و آپارتمان تماس بگیرید.

در عیب یابی بهترین پنجره دو جداره با وضعیت تاخیر در باز شدن پنجره خودکار روبرو خواهید شد. معیوب شدن گیرنده و مرکز کنترل پنجره می تواند به چنین حالتی منجر شود. برای حل این مشکل باید از کارشناس تعمیر پنجره های دو جداره درخواست کنید تا وضعیت را بررسی کرده و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهد.

گاهی اختلالاتی که در پنجره های دو جداره روی می دهد به دلیل تمام شدن عمر مفید قطعات آن است. به عنوان مثال مشتری اظهار می کند که بهترین پنجره دو جداره آن به هنگام قطع upvc، دیگر باز و بسته نمی شود، در صورتی که جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلا نصب شده بر روی دستگاه دارای باتری بک آپ می باشد ، این اختلال به دلیل تمام شدن عمر مفید باطری است.

بعضی وقتها می بینیم که پنجره اطاق و آپارتمان دو جداره پس از بسته شدن، سریعا باز می گردد. در این شرایط علی رغم این که فرد عبور کرده و دیگر چیزی مقابل لولا قرار ندارد، دوباره پنجره باز می گردد. علت این وضعیت اشکال در تنظیم زاویه ی دید رادار و لولا پنجره می باشد. در این شرایط مسیر برگشت لت های پنجره و بسته شدن آن ها، برای رادار به منزله ی حضور پیدا کردن محرک مقابل لولا عمل کرده و موجب باز شدن مجدد بهترین پنجره دو جداره می گردد.

این سوئیسی ها هستند که در تولید پنجره های دو جداره اطاق و آپارتمان پیشتازند و همواره پنجره هایی با کیفیت و بسیار قدرتمند را به بازار روانه می کنند. بزرگترین تفاوت محصولات سوئیسی با دیگر برنده در جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلاشان است.

چرا که تقریبا تمام پنجره اتاق های ساختمان و آپارتمان و ویلا از نوع آلومینیومی و upvc تولید کننده ی پنجره های دو جداره اطاق و آپارتمان از ساختمان عایق گرما و سرما و صدا دانکر در ساخت پنجره های شان استفاده می کنند و وجه تمایزغالب پنجره های اطاق و آپارتمان در جلوگیری از نفوظ سرما و گرما و صدا در آپارتمان و ویلاشان است.

برای حل این مشکل، باید دوباره رادار را تنظیم نموده و زاویه ی دید آن را از محل بسته شدن لت ها، فاصله دهد. توجه داشته باشید که این تنظیم باید به وسیله ی کارشناس خبره انجام شود.

تنظیم آن به وسیله ی افراد نامطلع موجب می گردد تا در باز شدن های بعدی پنجره نیز اختلال ایجاد شده و عملکرد مناسبی از آن دریافت نکنیم. به طور مثال ممکن است وقتی فردی قصد عبور از پنجره را دارد، مانند همیشه لولا عمل نکرده و تنها قرار گیری در محدوده ی خاصی، موجب باز شدن بهترین پنجره دو جداره گردد.