خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت یکی از نیازهای مردم در تمام دنیا می باشد شرکت ایمن سامان با فروش و نصب سریع این خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت عملکرد ساختمان این دربها در بسیاری از اماکن باعث تکریم ارباب رجوع گردیده و حس خوش آیندی در آنها به وجود میآورد. در این نوع دربها به علت استفاده از شیشه و فریمهای قفل درب و یا استیل زیبا به طراحان و دکوراتورها این امکان را میدهد تا بتوانند از این دربها در ساختمانهای مسکونی و اداری، فروشگاهها، اماکن عمومی، بیمارستانها، هتلها و غیره استفاده نمایند.

استفاده از این نوع دربها به طور چشمگیری (تا ۷۰ درصد) از هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی از ورودیها جلوگیری می کند. مصرف پایین انرژی، اصطحلاک پایین، سازگار با هر نوع دکوراسیون، با حداقل ایجاد صدا، کنترل تردد و عبور و مرور افراد نیز از دیگر مزایای استفاده از این دربها می باشند.

 

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

 

نکات مهم در خرید خرید اینترنتی درب ضد سرقت

برای خرید اینترنتی درب ضد سرقت نسبت به میزان تردد و وزن درب می توان اپراتور متناسب با درب را انتخاب نمود و باید دقت داشت که برند اپراتور نیز حائز اهمیت است. اگر میزان تردد آپارتمان بالا و یا تردد نامحدود باشد، اغلب از اپراتورهای اروپایی استفاده می گردد.

لوازم جانبی اپراتورهای آپارتمان از جمله کانال و کاور از جنس بلیت چوب ۶٫۶۳ با ضخامت بالا و همچنین هنگرهای با ضخامت ۸میلی متر و چرخ های صنعتی پلی آمید آلمان که ضد سایش و دارای کارکرد بی صدا و روان و تردد نامحدود برای درب های ساختمان است.

 

برد دستگاه خرید اینترنتی درب ضد سرقت یکی از مهمترین آیتم ها در خرید است.

برد دستگاه در دو مدل آنالوگ و دیجیتال است و درب ضد سرقت تمامی تنظیمات بردهای آنالوگ به صورت دستی است و اگر دستگاه به هر دلیلی از کار بیفتد، دلیل کار نکردن(error) را مشخص نمی کند و باید سرویسکار در هنگام رفع مشکل، تمامی موارد را در خرید اینترنتی درب ضد سرقت چک نماید تا بتوان مشکل را برطرف کرد.

اما در سیستم برد دیجیتال، برد دارای صفحه نمایش است و پس از تنظیمات اولیه در شیشه ای توسط کارشناسان، در زمان بروز هرگونه مشکل نوع مشکل و دلیل عدم کارکرد بروی نمایشگر مدار مشخص می شود.

از دیگر قابلیت های اپراتورهایی با برد دیجیتال این است که زمان ورود و خروج عابر را تشخیص می دهد ومی تواند از تعداد باز و بست درب در طی روز و یا طی ساعات مشخصی گزارش گیری کند.

بسیاری از مشکلات خرید اینترنتی درب ضد سرقت دارا نبودن برد استاندارد است. از جمله امکانات ویژه ای که در بردهای جدید دیجیتال می توان به آن ها اشاره کرد:

سنجش میزان رطوبت و دمای هوا

تشخیص مانع در ورود و خروج

تشخیص افراد وارد شونده و خارج شونده از درب به طوری که مداخله ایجاد نشود.

بعد از برد، چشم الکترونیکی روی دستگاه یکی دیگر از نکات در انتخاب این نوع درب است که کار سنسورهای الکترونیکی ایجاد نور نامرئی بابت تشخیص افراد و بازکردن خودکار درب است.

 

سنسورهای آپارتمان هم بسیار حساس و هم بسیار کارآمد است و در صورت استفاده از اجناس نامرغوب و درجه دو در حین تابش نور خورشید منجر به درست عمل نکردن خرید اینترنتی درب ضد سرقت می شود. این سنسورها در دو مدل یک حالته Zen و دو حالته است.

انواع فریم خرید اینترنتی درب ضد سرقت

۱٫ فریم قفل درب استاندارد با بلیت ۶۰۶۳ ایرالکو شمش خالص تولید شده و با رنگ های کوره ای الکترواستاتیک با تنوع بسیار زیاد است و اندازه فریم استاندارد ۳٫۵ سانتی متر ریل عمودی و ۸ سانتی متر ریل افقی است. یکی از مزیت های فریم های قفل درب تنوع در رنگ و تنوع در اندازه ها است.

فریم های ۴سانتی متر عمودی در ۸سانتی متر افقی/۶ سانتی متر عمودی در ۸ سانتی متر افقی/۷ سانتی متری عمودی در ۱۰ سانتی متر افقی و ۶ سانتی متر در ۶ سانتی متر است.

به طور کلی فریم های قفل درب آپارتمان ساختمان به دو صورت رنگ می شود. اول با رنگ کوره ای که فریم ها پس از تولید و خنک شدن داخل کوره اج (ege) یا همان سختی گرفتن قرار می گیرند و پس از حرارت و خنک شدن وارد وان های شستشو با مواد مخصوص که چوب را بسیار جلا می بخشد و هم چنین تا حدودی زبر می شود تا درصد رنگ پذیری آن بالا برود.

سپس در قسمت رنگ کاری رباتیک قرار می گیرد که رنگ مورد نظر به صورت خودکار و پودری روی فریم قرار می گیرد و سپس وارد کوره می شود که با حرارت ۲۸۰ تا ۳۰۰ درجه به مدت ۱ ساعت پخته می شود و بعد از خنک شدن آماده برش می شوند.

 

نوع دوم رنگ فریم ها به صورت آنادایز است که همان فریم چوب بعد از تولید وارد کوره رنگ با دمای خاص می شود که به علت این که جنس چوب بعد از مدتی رنگش تغییر می کند به رنگ مورد نظر می رسد.

که دوام رنگ آنادایز مطمئنا چندین برابر رنگ های کوره ای است. نکته قابل توجه این که رنگ آنادایز فریم آپارتمان ساختمان فقط برای فریم های تولید شده از شمش خالص چوب قابل اجراست و دیگر تولیدات گرایشات قفل درب که ۳ نوع است و آن ها را با نام DC دی سی یا ضایعاتی نوع ۱ و ضایعاتی درجه ۲ و درجه ۳ می شناسند که کیفیت آن ها بسیار پایین تر و غیر قابل آنادایز است.

فریم های آپارتمان آنادایز از جلوه و زیبایی منحصر به فرد است.

۲٫ نوع دیگر از فریم ها، فریم استیل است که روی فریم های قفل درب پوشش کاملی از سایز فریم با ورق استیل خم شده قرار می گیرند. در واقع فریم استیل، ادغام شدن فریم چوب با روکش استیل است. استیل ها در ۲ طرح خش دار و ساده و یا در دو رنگ طلایی و نقره ای موجود است و جلوه خاصی به درب های ساختمان شیشه ای می بخشد.

 

نیروی تحت فشار باد، تامین کننده انرژی مورد نیاز جک ها برای به حرکت در آوردن درب ها ست. مصرف انرژی در ساختمان پایین می باشد و چون با سیستم های بادی کار می کنند، قابل اعتماد هستند؛ به این خاطر که در مکان های خطرناکی که امکان سیم کشی دور تا دور قابِ در وجود ندارد، می توان از خرید اینترنتی درب ضد سرقت استفاده کرد. همچنین جعبه کنترل که شامل دریچه و مدار زمانبندی است، در خارج از محل تنظیم می گردد.

از دیگر مزایای آن می توان به حرکات آرام و بی صدا و نصب و تنظیم ساده آن اشاره نمود. این گونه خرید اینترنتی درب ضد سرقت پارکینگ در گذشته استفاده زیادی داشته اند که در حال حاضر می توان به طور قطع گفت که در هیچ کجا استفاده نمی شوند.

پر کاربردترین نوع سیستم خرید اینترنتی درب ضد سرقت در ایران است. این مدل بر روی دربهایی نصب می شود که یک لنگه در راست و یک لنگه در چپ دارند و به صورت لولایی بار و بسته میشوند. مواردی که می بایست در خرید جک دولنگه برقی در نظر گرفت یکی تعداد تردد در ساعت و دیگر و وزن و عرض درب پارکینگ می باشد.

شرکتهای متعدد ایرانی و خارجی در ساخت درب کنترلی دو لنگه فعالیت می کنند و تنوع بسیار بالایی برای این گونه سیستمها وجود دارد. به صورت کلی توصیه ما این است که برای تعداد واحدهای پایین مثلا زیر ده واحد تردد می توان با خیال آسوده از ایرانی استفاده کرد و در صورت تردد بیشتر از سیستمهای خارجی (ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی) بهره برد.