سهند درب سلماس

سهند درب سلماس

درب ضد سرقت سهند درب سلماس بزرگترین مجموعه تولید درب های ضد سرقت ، درب های ضد حریق و انواع درب های داخلی ساختمانی در ایران می باشد. این واحد عظیم تولیدی علاوه بر تولید درب برای هموطنان عزیزمان، مفتخر به صادرات درب ها به کشورهای همسایه نیز می باشد. مجتمع تولیدی در آذربایجان غربی شهرک صنعتی سلماس واقع شده است.

سهند درب سلماس

شرکت سهند درب سلماس به دلیل نزدیکی به کشور ترکیه تمامی یراق آلات و رنگ از این کشور وارد شده و در شهرک صنعتی و محل شرکت مونتاژ میشود.

همانطور که میدانید کشور ترکیه در زمینه تولید درب ضد سرقت و یراق آلات جز کشورهای مطرح و صاحب سبک در منطقه میباشد و این مهم باعث افزایش کیفیت محصول و در نتیجه رضایت مشتری را در بر خواهد داشت.

 

این شرکت با داشتن بیش از ۳۰۰ کارگر و کارمند و استاد کارهای مختلف در زمینه های تولید درب بیش از ۱۵ سال تجربه تولید توانسته است یکی از برندهای مطرح و محبوب این صنعت را ارائه کند.

 

هزینه حمل از شهرستان سلماس تا تهران نیز با نمایندگی بوده و مشتری تا تهران هیچ هزینه ای پرداخت نمیکند و فقط هزینه حمل از تهران تا محل پروزه از مشتری اخذ میشود.

 

سهند درب سلماس

 

مدیران شرکت سلماس تمامی دستگاهها و تجهیزات را از کشور ترکیه وارد کرده اند و تمامی فرایندهای تولید درشرکت با دستگاههای اتوماتیک پیشرفته و با ضریب کمترین خطا تولید میشود همچنین کلیه یراق آلات و رویه ها نیز از کشور ترکیه وارد و در محل کارخانه مونتاژ می شود.

 

کارخانه با مساحت چندین هکتار با بکارگیری بیش از چهارصد نفر از کارگران و متخصصان این مرز و بوم به تولید با حجم انبوه ، در تلاش است بیشترین خدمات و رضایت را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

شرکت سهند درب سلماس بزرگترین مجموعه تولید درب های ضد سرقت ، درب های ضد حریق و انواع درب های داخلی ساختمانی در ایران می باشد. این واحد عظیم تولیدی علاوه بر تولید درب برای هموطنان عزیزمان، مفتخر به صادرات درب ها به کشورهای همسایه نیز می باشد. مجتمع تولیدی در آذربایجان غربی شهرک صنعتی سلماس واقع شده است.

 

در تولید درب های ضد سرقت از قفل های کاله و داف وارداتی از کشور ترکیه استفاده می شود. رویه های درب های ضد سرقت سهند درب سلماس هشت میل می باشد. قابلیت تعویض رویه یکی از مزایای تولید درب ضد سرقت بصورت دورفلزی می باشد. ست های یرآق ، درکوب و دستگیره از بهترین برندهای کشور ترکیه خریداری و نصب می شوند.

درب های ضد سرقت این مجموعه جز مقاوم ترین درب های ضد سرقت تولید در ایران می باشد. خط تولید کارخانه فول اتوماتیک می باشد و مراحل رولینگ ورق های کات شده فولاد مبارکه اصفهان بصورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.

 

علاوه بر تولید درب های ضد سرقت با ابعاد استاندارد ، به دلیل ساخت صفر تا صد ، مفتخر به تولید درب های ضد سرقت با ابعاد سفارشی بخصوص برای پروژه های تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت می باشیم. با توجه به نیاز بازار مبنی به تعویض و تغییر درب های معمولی با درب ضد سرقت ، درب های پک وارداتی قابل برای این پروژه ها نمی باشد. ساخت سفارشی ابعاد و قابلیت نصب انواع دستگیره و درکوب و یرآق مختلف از مزایای اصلی این واحد تولید می باشد.

 

سهند درب سلماس ساخت رویه های درب های ضد سرقت بصورت کامل در ایران انجام می شود و می توان بیان کرد کیفیت رویه های درب های ضد سرقت با کیفیت رویه های درب ضد سرقت وارداتی از کشور ترکیه قابل مقایسه می باشد. پروسه رنگ کاری و مونتاژ تماما در خط تولید کارخانه توسط متخصصین ایرانی انجام می شود.
درب های ضد سرقت بصورت دورفلز نیز تولید می شود که یکی از مزیت های اصلی درب های تولید این کارخانه می باشد.

 

مشتریان زیادی در مورد نحوه و چگونگی نصب وتعویض درب ضد سرقت با درب های قدیمی خود سوالاتی دارند که در اینجا سعی داریم مراحل کلی را توضیح دهیم.

 

نکته اول در مورد نصب درب های ضد سرقت این است که ابعاد و سایز چهارچوب فلزی قدیمی چگونه می باشد. برای چهارچوب هایی که عرض داخل چهارچوب قدیمی از ۱۰۵ سانتی متر بزرگتر است معمولا نصب در ضد سرقت بر روی چهارچوب فلزی قدیمی انجام می شود و سپس پشت چهارچوب درب ضد سرقت با مصالح ماسه و سیمان بتن ریزی انجام می شود.

 

در هر دو حال نیاز به مصالح ریزی پشت چهارچوب می باشد و مصالح ریزی بصورت دو مرحله ای توسط نصاب انجام می شود. در ساختمان هایی که درب قدیمی با درب ضد سرقت تعویض می شوند بعد از خشک شدن بتن پشت چهارچوب درب ضد سرقت نیاز به یک پشت کوب می باشد. در صورت عدم سفارش پشت کوب، پشت درب ضد سرقت باید گچ کاری انجام شود.

 

سهند درب سلماس در صورتی که عرض چهارچوب قدیمی از ۱۰۵ سانتی متر کمتر باشد نیاز است که چهارچوب قدیمی کنده شود و درب ضد سرقتی با ابعاد سفارشی ساخته شود. کندن چهارچوب فلزی قدیمی بدون تخریب با استفاده از فرز برش داده می شود و بصورت یک تیکه از دیوار جدا می شود.

اکثر مشتریان در این مرحله نگران تخریب دیوار و یا سنگ نمای راهرو می باشند که ما این اطمینان را می دهیم که هیچ گونه تخریبی به جز کندن چهارچوب قدیمی اتفاق نخواهد افتاد.

بطور کلی ساخت و فروش درب ضد سرقت که محصول ایرانی باشد بین ۱۰ تا ۳۰ روز زمان تولید نیاز دارد. مشتریانی که در خرید درب ضد سرقت عجله دارند می توانند از محصولات دپو کارخانه سفارش درب ضد سرقت خود را انجام دهند که در این صورت شامل زمان بر بودن مراحل تولید نمی شوند. با توجه به تنوع محصولات و فروش درب ضد سرقت بطور کلی دربها به تولید درب های ضد سرقت با روکش های چوب طبیعی اعم از چوب راش ، گردو و ملچ تقسیم بندی می شود.

 

با توجه به اینکه مشتریانی که برای تعویض درب به فروشگاه مراجعه می کنند اطلاعات زیادی در مورد مراحل تعویض درب ندارد باید این نکات بصورت کلی بیان شود و مشتری از مراحل تعویض درب مطلع شود. ساخت درب ضد سرقت با ایعاد سفارشی بین ۱۵ الی ۳۰ روز با توجه به مدل پیشنهادی زمان میبرد.

 

سهند درب سلماس دربهای ضد سرقت روکش فلزی و روکش پی وی سی نیز از دیگر محصولات فروش می باشد که مناسب محیط های مرطوب شمال و جنوب ایران هم می باشند. این امکان وجود دارد که خرید و فروش درب ضد سرقت نه تنها به صورت عمده بلکه بصورت تکی و جز نیز انجام بشود و کارخانه آماده سفارش گیری از مشتریان عزیز می باشد.

 

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت بیشتر از یک روز زمان نمی برد. شرکت با بکارگیری نصاب های حرفه ای توانسته بیشترین سطح رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

 

 

تلفن سفارش : ۰۹۱۲۳۸۰۲۶۷۰