قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

در چند سال اخیر قیمت درب ضد سرقت ترک اصل مورد استقبال انبوه سازان ، برج های مسکونی و اداری و همینطور ادارات ، سازمان و مراکز درمانی قرار گرفته است.

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

بصورت کلی می توان گفت که قیمت درب ضد سرقت ترک اصل برای تمام ساختمان ها و مراکز پر تردد بسیار مفید و مطلوب می باشد. درب های ضد سرقت با توجه به کاربری ساده ، نصب سریع و هزینه نگهداری پایین آن قابل استفاده برای تمامی مراکز پر رفت و آمد می باشد.

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل با توجه به کاربردی که دارد باعث سهولت رفت و آمد می شود و همچنین استفاده از این نوع ساختمان نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد.

استفاده از قیمت درب ضد سرقت ترک اصل به عنوان عایق گرما و سرما عمل می کند و مانع از هدر رفتن انرژی می شود.شرکت ماندگار درب با تجربه چندین ساله در صنعت ساختمان واجرای پروژه های ملی یکی از مطرح ترین شرکت ها در این صنعت می باشد.

 

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل مانند هرکالای دیگر مستلزم داشتن اطلاعات وآگاهی است که می‌تواند در بر طرف شدن نیازهای آنی وآتی خریداران قیمت درب ضد سرقت ترک اصل نقش مهمی داشته باشد وآسایش وآرامش خیال ومنفعت اقتصادی را برای خریداران عزیز به ارمغان آورد.در انتخاب یک قیمت درب ضد سرقت ترک اصل چند عامل نقش اساسی و مهم را ایفا می کند.

 

انتخاب قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

۱- نوع کاربری درب بر حسب محل (مثلا بیمارستان , هتل ,مرکز خرید یا ادارات دولتی )
۲-تعداد ترافیک یا تردد روزانه از درب ها
۳- مقدار بودجه قابل دسترس برای تهیه ساختمان
۴- انتخاب موتور قیمت درب ضد سرقت ترک اصل
عوامل فوق نقش عمده تعیین کننده در انتخاب نوع دستگاه قیمت درب ضد سرقت ترک اصل را دارا هستند .

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل بر حسب نوع کاربری آن علاوه بر سادگی استفاده از آن ، قابل استفاده برای تمامی ورودی های می باشد. این درب ها بر حسب میزان تردد و ابعاد درب از آیتم های مختلف می توان استفاده کرد. همیشه نکته ای که در انتخاب درب های ضد سرقت مد نظر قرار دهید سرویس دهی و خدمات پشتیبانی شرکت ارائه دهنده و برند موتور درب ، گارانتی درب اتومتیک از مهمترین موارد انتخاب می باشد.
قیمت درب ضد سرقت ترک اصل معمولا در مکان های زیر بصورت عمومی و خصوصی استفاده دارند : – هتل ها – بیمارستان های دولتی و خصوصی – فرودگاه های کشور – خانه – در اماکن و مراکز بزرگ عمومی و اداره ها – اماکن تفریحی و ورزشی – اماکن دولتی –سوپر مارکت ها بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای ساختمان از نوع تلسکوپی یک ریل تردد مخصوص هنگرهای درب را داراست . اپراتور در قیمت درب ضد سرقت ترک اصل یا کنترل باکس هنگرها را جلو و عقب می برد البته بوسیله موتور و تسمه تایمینگ این کار را انجام می دهد . شیشه ها و فریم ها به هنگرها متصل بوده و حرکت به صورت آویزان دارند .

مزیت‌های درب ضد سرقت ترک اصل

ساختمان صرفه‌جویی در زمان
درب های ضد سرقت درب سهولت و راحتی در رفت‌وآمد
برقراری امنیت بالا برای سازمان‌ها و مکان‌های مورد استفاده
جلوگیری از ورود گردوغبار، صدا و اتلاف انرژی (جلوگیری از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی تا ۷۰ درصد(
رعایت بهداشت و جلوگیری از انتقال بیماری‌ها

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

قیمت ساختمان درب به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد؛ ازجمله:

برند اپراتور درب
شکل ظاهری و منحنی درب
ابعاد و جنس شیشه ساختمان
نوع موتور و مدار الکترونیکی قیمت درب ضد سرقت ترک اصل
کیفیت قطعات و سنسور قیمت درب ضد سرقت ترک اصل
رنگ شیشه سکوریت درب
نوع فریم ساختمان استیل یا آلومینیوم
ابعاد و اندازه ساختمان
تعداد تردد از درب برای انتخاب نوع موتور امتیتی
انواع فریم قیمت درب ضد سرقت ترک اصل
فریم آلومینیوم رنگی ساختمان:

فریم آلومینیومی درب های ضد سرقت شیشه دار معمولا در مدل پهن و باریک مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این فریم ها پوششی از رنگ الکترو استاتیک پودری دارند که مشتری بر اساس سلیقه و یا محیط از میان رنگ های مختلف انتخاب می کند.

فریم استیل در امنیتی :

تنوع رنگی در این نوع فریم درب بسیار بالاست و این نوع فریم ها روکشی از ورق استیل دکورال دارند.