قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی

ساختمان و قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی دنیای مدرن امروز نیازها و خواسته‌های متفاوتی در زمینه‌های رفاهی ، بهداشتی ، اجتماعی ، آموزشی و… را نسبت به گذشته بروز می‌دهد.

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی به جهت رفع این نیازها همه روزه محصولات جدیدی با فنّاوری‌های بروزتر و امکانات بیشتر ارائه می‌گردد،  ساختمان با توجه به نیاز روزافزون به کنترل ورود و خروج مراجعین به اماکن مختلف ، کنترل هدر رفت انرژی ، مباحث معماری و موارد دیگری همچون : کاهش سروصدا ، مانع شدن از انتقال بیماری و افزایش سطح بهداشت عمومی و بسیاری از موارد دیگر یکی از لوازم کاربردی و بسیار پرمصرفی بود که در دهه ۶۰ میلادی در کشور آمریکا اختراع گردید.

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی

انواع قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی از دو قسمت اصلی اپراتور و سیستم مکانیکی ساخته می­شود. که بخش اپراتور شامل الکتروچهارچوب ، برد قفل ، چشمی‌هاست. و قسمت سیستم مکانیکی دستگاه که خود متشکل از قطعات مختلفی مانند ریل ، تسمه ، هنگرها یا غلتک ها ، هرزگرد و سایر قطعات است. و ( فریم و شیشه ) که محصولی است که شما در ظاهر آن را می‌بینید. که البته فریم می‌تواند، از جنس‌های مختلفی مانند انواع فلزات آلومینیوم ، آهن ، استیل و … باشد. و به­جای شیشه هم می‌توان از سنگ ، چوب ، کامپوزیت ، استیل و هر نوع متریال دیگری که مورد نظر کارفرما باشد، استفاده کرد. و عملاً می‌توان گفت: که شیشه و فریم یا همان قسمت ظاهری ساختمان کاملاً طبق نظر کارفرما تولید می‌گردد.

در ابتدا روش کار انواعِ خانه با سیستم امنیتی بوده است. درب ضد سرقت یعنی داخل فضایی که درقسمت جلوی ورودی تعبیه شده بود، یک درب صفحه‌ای وجود داشت. که افراد با ایستادن بر روی این صفحه و فشار وزنی که بر روی آن وارد می‌کردند، باعث ایجاد جریان لولا در مدار شده و در نتیجه باعث باز شدن ساختمان می‌شدند. اما با پیشرفت علم و فناوری و وجود مشکلاتی در طراحی این نوع از قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی خیلی سریع،اپراتورِ ساختمان کشویی، جای قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی امنیتی را گرفت.

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی ترتیب عملکرد ساختمان ها کار بدین شکل است، که از سنسورها یا چشمی هایِ داخلی و بیرونی به اپراتور فرمان صادر می گردد. ساختمان با حرکت عابرین در زمان ورود و خروج از این سنسور ها فرمان گرفته و این فرمان را به برد های پردازش کننده منتقل می­ کنند.

کنترل باکس نیز فرمانی به چهارچوب قفل دستگاه، مبتنی بر شروع به کار و گردش صادر می کند. و تا زمانی که ساختمان به طور کامل عمل کند و به انتهای مسیر حرکت خود برسد.

این گردش توسط الکتروچهارچوب ادامه پیدا خواهد کرد. پس از اینکه لت متحرک درب به انتهای مسیر خود رسید چهارچوب از گردش ایستاده، عابرین عبور کرده و مجدداً فرمان گردش به حرکت عکس قبلی توسط کنترل باکس به چهارچوب ارسال می شود و الکتروچهارچوب هم با گردش عکس قبلی شروع به بستن لت های متحرک کرده و تا زمان بسته شدن کامل ساختمان گردش ادامه خواهد داشت.

الکتروچهارچوب سیستم های قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی شیشه ای شرکت درتیس ، به صورت پکیج کاملا اورجینال و وارداتی می باشد.

این سوالی است که همواره ما در برخورد اول با مشتریان خویش با ان مواجه می شویم.در این مقاله سعی بر آن است که در حد امکان بخشی ازین ابهامات را مرتفع ساخته و به سوالات شما دوستان عزیز پاسخ دهیم.

اگر در کنار ورودی که برای درب در نظر گرفته اید ، دیوار جانبی یا شیشه ثابت وجود دارد بهترین پیشنهاد در این حالت استفاده از درب اسلایدینگ یا کشویی می باشد.

اگر عرض دیوار جانبی شما کوچکتر از عرض ورودی باشد و یا اصلا دیوار ی وجود نداشته باشد. بهترین انتخاب رای شما درب تلسکوپی می باشد.چرا که در این حالت قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی شما به صورت همزمان هر دو لت متحرک ان جابجا شده و بر روی شیشه ثابت تعبیه شده کناری قرار می گیرند. درب تلسکوپی بهترین پیشنهاد برای افرادی است که نیاز دارند قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی مجموعه اشان بیشترین عرض بازشوی مفید ورودی را داشته باشد . چرا که در حالت در برقی اسلایدینگ بیشترین عرض بازشو ۱/۲ می باشد ولی در درب حالت تلسکوپی حداکثر عرض بازشو یعنی ۲/۳ را خواهید داشت.

درب مثلثی مناسب فضاهایی است که زاویه دار می باشند و در گوشه نصب میشوند. در این حالت درب برقی با توجه به زاویه محل شما ساخته می شود.

عرض بازشوی درب بریک اوت یا همان خروج اضطراری مانند قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی اسلایدینگ می باشد ولی برای مکان هایی تعبیه شده است که جمعیت زیادی باید در شرایط اضطرار از آن خارج شوند . به همین جهت مناسب ورزشگاه ها ، استادیوم ها ، آمفی تئاتر ها ، مال ها ، بازار بزرگ و مراکز تجاری و هتل ها می باشد.

 

درب کرو یا قوسی یا دایره ای مناسب فضاهایی است که نمای آنها به صورت منحنی یا دوار باشد . در این حالت استفاده از دربرقی به صورت کرو یا سیلندر که از دو عدد در برقی به صورت کرو روبروی یکدیگر استفاده می شود جلوه و شخصیت صد چندانی به پروژه مسکونی یا اداری شما می بخشد.

اگر در راهرو و یا فضای اینچنینی ملزم بر استفاده از درب هستید و فضای جانبی ندارید که در برقی به صورت ریلی جابجا شود. استفاده از درب فولیدینگ یا آکاردئونی یا تاشو بهترین انتخاب برای شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مدل های درب با ما تماس بگیرید و یا به ادرس اینستاگرام درتیس مراجعه نمایید.

عملکرد ساده ای که در فوق توضیح مختصری در رابطه با آن دادیم با گذشت زمان شاخ و برگ فراوانی گرفت. و دائماً تنظیمات مختلف و پیچیده تری جهت ارتقا سطح کیفی ، دقت ، سرعت ، امنیت ، بی خطر بودن و بسیاری از موارد دیگر به آن اضافه شد.

 

به‌ طوری که امروزه به معنای واقعی کلمه می‌توان گفت: با یک سیستم کاملاً هوشمند سروکار داریم. و نام در هوشمند یا درب هوشمند نام بسیار مناسبی برای آن می‌باشد، در مقاله بعدی به معرفی تعدادی از آپشن های جدید انواع ساختمان می‌پردازیم.

این وسیله به کاربران اجازه تغییر وضعیت کارکرد ساختمان را می‌دهد. یعنی شما به‌وسیله‌ی کلید کنترل می‌تواند روش کارکرد در هوشمند را در وضعیت‌هایی که برای آن تعریف شده است تغییر دهید. این وضعیت‌ها عموماً بین ۳ الی ۷ حالت اصل بر روی کلید کنترل تعریف شده‌اند.

 

کاربرد این نوع اپراتورها بیشتر در اماکنی هست که در فضاهای داخلی با ترافیک کمتر و بی‌اهمیت‌تر قرار داشته باشند. تا نیازی به باتری اضطراری و قفل الکترومکانیکی وجود نداشته باشد، امروزه به دلیل استقبال کمتر مردم از این نوع درهای برقی تقریباً شرکت‌های تولیدکننده این نوع سیستم‌ها، آن را از دور تولید خارج کرده و می‌توان گفت که تولید آن منسوخ شده است.

 

آن‌که برخی افراد سودجو از عدم اطلاعات کافی مصرف‌کنندگان سوءاستفاده میکنند.به این شکل که وضعیت قفل را با دور زدن سیستم نرم‌افزاری اپراتور به ‌زور به خورد این نوع درب‌ها می‌دهند که عواقب فنی این عمل در مدت کوتاهی پدیدار خواهد شد.

زیرا که شاید این نوع قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی در حالت استاندارد خود و با رعایت تمام موارد فنی و کارشناسی صحیح مکان نصب آن عمر کاری مناسبی داشته باشند، اما با

ساختمان در وضعیت اتوماتیک در واقع کارکرد عادی دارد. در زمان عبور عابرین حداکثر بازشو موجود را در اختیار عابر قرارداده و پس از عبور عابر بسته خواهد شد. در این حالت قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی از هر دو طرف داخل و خارج فرمان گرفته و عمل خواهد کرد.

وضعیت نیمه باز هم دقیقاً مانند وضعیت اتوماتیک عمل می‌کند. و تنها تفاوت این حالت با اتوماتیک میزان باز شدن لت متحرک می‌باشد، درواقع از این آیتم بیشتر در زمستان‌ها به جهت حفظ گرمای فضای داخل و در تابستان‌ها برای جلوگیری از هدر رفت خنکای داخل به بیرون استفاده می‌شود.

زیرا ساختمان در این وضعیت کسری از فضای کامل بازشو را در اختیار عابر قرار داده و این عمل باعث حفظ و سیو انرژی می‌شود. در اپراتورهای پیشرفته‌تر کاربر می‌تواند حتی میزان باز شدن لت متحرک را از ۱ تا ۹۹ درصد کنترل کند.

درواقع مصرف کننده صلاح می‌داند که تا چه میزان بازشو در فضای خود نیاز دارد و اپراتور ساختمان خود را دقیقاً طبق سلیقه و نظر خود برنامه ریزی کند. ( این قابلیت در سیستم‌های ساختمان شرکت درتیس به شکل رایگان وجود دارد )

این نام گذاری تمام باز کاملاً بیانگر نوع عملکرد اپراتور در این حالت نیز می‌باشد، زمانی که کاربر از این قابلیت قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی استفاده می‌کند، در واقع نیاز به باز ماندن کامل درب دارد. و تا زمانی که فرمان دیگری را برای سیستم صادر نکند، ساختمان به هیچ عنوان عکس العملی نشان نخواهد داد.

 

این آیتم کاربردی درب برای زمانی که مصرف کننده می‌خواهد هوا در فضای داخلی به گردش دربیاید و یا نیاز به جابجایی بار از ساختمان وجود دارد و یا بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این آیتم در محصولات شرکت درتیس به شکل پیشرفته‌ای قابل تنظیم است. یعنی زمانی که شما ابتدا درب را در وضعیت نیمه باز قرار می‌دهید، و پس از آن حالت اپراتور را تغییر داده و از وضعیت تمام باز استفاده می‌کنید.

درب به‌جای اینکه به طور کامل باز شود به همان میزانی که در وضعیت پارشال حرکت می‌کرد، باز می‌شود و دقیقاً مانند حالت نیمه باز کسری از کل فضای موجود را باز کرده و در اختیار کارفرما قرار می‌دهد. و در صورتی که کاربر بخواهد از تمام فضای موجود استفاده کند.

باید مجدداً ابتدا وضعیت ساختمان را به حالت اتوماتیک برگردانده، و پس از آن وضعیت نیمه باز را مورد استفاده قرار دهد.

حتماً برای شما پیش آمده است که به فروشگاهی مراجعه کنید ولی ناگهان متوجه شوید که نمی‌توانید از ساختمان عبور کنید و در برای شما باز نمی‌شود. اما زمانی که شخصی می‌خواهد از آن خارج شود سیستم عمل کرده و اجازه خروج را برای شخص صادر می‌کند.

یا برای مثال اماکن دیگری مانند اتاق های عمل بیمارستان‌ها که کارکنان از داخل به راحتی خارج می‌شوند. اما برای ورود باید با هماهنگیه با افراد داخل ، فرمانی که از سمت ایشان به ساختمان داده می شود، وارد شوند. و یا در پایان ساعت کاری بانک‌ها که افراد از داخل شعبه خارج می‌شوند.

اما در مقابل عابرینِ بیرون از شعبه، اجازه ورود ندارند، وضعیت یک طرفه مشخصاً برای موقعیت‌هایی می‌باشد که نیاز کارفرما به این شکل است که اپراتور ساختمان از یک سمت عمل کرده و از سمت دیگر عمل نکند. (انتخاب سمت ها به عهده کارفرما می‌باشد و می‌تواند طبق نیاز و سلیقه خود ممنوعیت ورود و یا خروج ساختمان مجموعه را صادر کند.)

مهم‌ترین نگرانی هرکارفرمایی موضوع امنیت محل کسب و کار یا محل سکونت خود می‌باشد، درب برقی امروزه قابلیت قفل شدن را به روش‌های مختلف دارا هستند.

کارفرمایان به سادگی می‌توانند فقط با چرخاندن یک کلید ورودی خود را ازنظر باز شدن کاملاً ایمن کنند. که در این صورت دیگر تنها راه ورود به محل یا باید از طریق ریموت کنترل باشد یا باید وضعیت درب را از حالت قفل خارج کنند، زمانی که کارفرما ساختمان را در وضعیت قفل قرار می‌دهد، مدار کنترل اپراتور فرمان عدم عملکرد را برای چهارچوب صادر می‌کند.

 

یعنی شما زمانی که در مقابل درب قرار می‌گیرید متوجه می‌شوید که حس‌گرها فعال بوده و فرمان حضور و حرکت شمارا سریعاً دریافت می‌کنند. اما عکس العملی مبنی بر باز شدن از طرف ساختمان نشان داده نمی‌شود. فرمان قفل شدن سیستم در برخی از اپراتورها صرفاً چهارچوب را از کار انداخته و از عملکرد ساختمان در زمان عبور عابرین جلوگیری می‌کند.

مهم‌ترین نگرانی هرکارفرمایی موضوع امنیت محل کسب و کار یا محل سکونت خود می‌باشد، درب برقی امروزه قابلیت قفل شدن را به روش‌های مختلف دارا هستند.

کارفرمایان به سادگی می‌توانند فقط با چرخاندن یک کلید ورودی خود را ازنظر باز شدن کاملاً ایمن کنند. که در این صورت دیگر تنها راه ورود به محل یا باید از طریق ریموت کنترل باشد یا باید وضعیت درب را از حالت قفل خارج کنند، زمانی که کارفرما ساختمان را در وضعیت قفل قرار می‌دهد، مدار کنترل اپراتور فرمان عدم عملکرد را برای چهارچوب صادر می‌کند.

 

یعنی شما زمانی که در مقابل درب قرار می‌گیرید متوجه می‌شوید که حس‌گرها فعال بوده و فرمان حضور و حرکت شمارا سریعاً دریافت می‌کنند. اما عکس العملی مبنی بر باز شدن از طرف ساختمان نشان داده نمی‌شود. فرمان قفل شدن سیستم در برخی از اپراتورها صرفاً چهارچوب را از کار انداخته و از عملکرد ساختمان در زمان عبور عابرین جلوگیری می‌کند.

زمانی که شخصی بخواهد با فشار وارد شود با کشیدن لت های متحرک درب کشویی به طرفین می‌تواند آن را بازکرده و وارد شود. برای حل این مشکل حالتی تحت عنوان قفل چهارچوب به وجود آمد که ساختمان پس از اینکه در وضعیت قفل قرار می‌گرفت و درب کشویی بسته می‌شد.

اما چهارچوب همچنان در مدار باقی‌مانده و فشار ضعیفی را به لت های متحرک وارد کرده و باعث بسته نگه داشتن درب می‌شد و زمانی هم که فردی قصد ورود بی اجازه را به داخل داشت و فشاری را به لت متحرک وارد می‌کرد با فشار چهارچوب واردشده و ورود را به داخل بسیار سخت می‌کرد.

درنهایت در صورتی که فرد فشار را بر روی لت ساختمان به حدی که نیاز بود می‌رساند می‌توانست گیربکس چهارچوب را خرد کرده و وارد شود البته این اتفاق بسیار نادر بوده و نیازمند وارد کردن نیروی بسیار زیادی به ساختمان بود اما مشکل اصلی این نوع قفل کردن نبود.