قیمت درب ضد سرقت | قیمت در ضد سرقت ترک

قیمت درب ضد سرقت که به قیمت در ضد سرقت نیز معروف است، این مدل درب ها تقریبا برای تمامی محیط های مسکونی مناسب است. قیمت درب ضد سرقت از کیفیت، دوام و استحکام بالایی برخوردار است و در اندازه های مختلف تا عرض قابل نصب هستند.

قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت برای آپارتمان بسیار مناسب بوده و نیاز شما را به خوبی برطرف می-کند و نمای ساختمان را نیز زیبا نشان می دهد. کاربرد گسترده ای که در بین کلیه دسته بندی درب ها وجود دارد ، قیمت درب ضد سرقت است که ویژگی برجسته کرکره به عنوان محافظ و ایمنی در برابر سرقت و آسیب است. قیمت درب ضد سرقت ما به راحتی کار می کنند و رضایت مشتری میتواند در راستای تأیید محصول ما باشد.

 

قیمت درب ضد سرقت

 

قیمت درب ضد سرقت در راستای کیفیت بهتر زندگی و مصرف انرژی کمتر ، راحتی و فضای بیشتری برای طراحی و هزینه های نصب پایین تر ارائه شده است. قیمت در ضد سرقت ما یک راه حل ایده آل برای هر انبار،کارگاه،آپارتمان زیرزمینی یا محل فروشگاه ارائه می دهند. آنها امنیت را ارائه می دهند و از دسترسی غیرمجاز خارج از ساعات عادی و در هنگام بسته شدن محل جلوگیری می کنند.

 

با این حال ،هنگامی که آنها باز هستند ، قیمت درب ضد سرقت ما به راحتی در فضای بالای درگاه قرار می گیرند ، جایی که آنها تقریباً نامرئی هستند.  به ​​خوبی به عنوان محافظ از سرمایه گذاری های شما ،از نظر تجاری و مسکونی ، در برابر جرائم مانند خرابکاری و سرقت در نظر گرفته می شود. قیمت در ضد سرقت اقدامات پیشگیرانه ای را در برابر این نوع جرائم ارائه می دهند. این نوع از درب ها دارای قطعات مختلفی مانند روکش، لوله، ریموت کنترل، چراغ فلاشر،چشمی، سنسور و غیره می باشند.

همانطوری که از نام این مکانیزم پیداست، قیمت درب ضد سرقت با مکانیزم بالابر سایبانی هنگام که باز می شود توسط مکانیزم بالابر از حالت عمودی به حالت افقی درآمده و به زیر سقف می رود. در این حالت که درب کاملا باز شده، نیمی از درب به صورت سایبان از جلوی درب بیرون می زند.

 

با عملکردی ساده بدنه ی درب توسط غلتک هایی به آرامی در ریل ها حرکت داده شده و بالا و پایین می رود. انواع مختلفی از سیستم های قیمت درب ضد سرقت در ساختمان های تجاری و صنعتی وجود دارد. که می تواند این گونه از درب ها سبک یا سنگین باشد. قیمت درب ضد سرقت معمولاً به عنوان یک درب برای تأمین امنیت بالا برای همه نوع خواص استفاده می شوند. بسته به مشخصات آن به طور سنتی از فولاد گالوانیزه یا آلومینیوم اکسترود شده ساخته می شود.

اگرچه قیمت پایین این نوع مکانیزم به عنوان بزرگترین مزیت آن مطرح است اما اشکال عمده ی این مکانیزم این است که می توان از آن فقط برای باز و بسته کردن درب های یک لنگه استفاده کرد و بدون داشتن یک مبدل بازوی کمانی مناسب نمی توان از آن بصورت اتوماتیک بهره برد. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه انرژی خود هستید ، آنگاه این نوع درب با کیفیت گزینه ای عالی است زیرا آنها عایق حرارتی را ارائه می دهند.

 

علاوه بر مواد بادوام و رنگ های جذاب ، قیمت درب ضد سرقت از نظر اندازه درب نیز به نیازهای متنوع شما پاسخ می دهند. انواع مختلفی از قیمت درب ضد سرقت وجود دارد که می توانید برای پروژه های خود انتخاب کنید.

 

قیمت درب ضد سرقت ما از تخته های آلومینیومی به هم پیوسته قوی ساخته شده اند که برای طولانی مدت بوده می باشند. شما می توانید با فشار یک دکمه ، امنیت ، دما و سر و صدا را با قیمت در ضد سرقت را مدیریت کنید.

قیمت درب ضد سرقت با مکانیزم جمع شونده

برخلاف مکانیزم سایبانی در مکانیزم قیمت درب ضد سرقت با مکانیزم جمع شونده زیر سقفی هنگامی که کاملا باز -شود، به طور کامل در داخل آپارتمان قرار می گیرد و اصلا از سقف آپارتمان بیرون نمی زند. اگرچه این مکانیز برای عملکرد اتوماتیک بسیار مناسبتر است اما نقطه ضعف این سیستم این است که قیمت آن بالاتر بوده و در داخل آپارتمان در زیر سقف باید شیارهای افقی برای حرکت مکانیزم در آن و تحمل وزن درب هنگام باز شدن کامل، نصب شود.

قیمت درب ضد سرقت لولایی کنار بازشو

اگرچه این طراحی بسیار زیبا نیست اما استفاده از درب لولایی دو لنگه ی کنار بازشو برای آپارتمان بسیار آسان بوده و مشتری پسندتر است. با استفاده از لنگه های کوچک، شما می توانید به سادگی درب را باز و بسته کنید. مزیت این درب ها این است که مکانیزم آنها بسیار ساده بوده و نیاز به نگهداری و مراقبت خاصی ندارند.

مشکل این درب ها این است که بدلیل بیرون بازشو بودن آنها، می تواند مشکلاتی برای پارک خودرو و خروج آن از آپارتمان بوجود آورده و راه عبور خودرو را سد کند. در صورتی که آپارتمان به مستقیما به خیابان باز شود بیرون بازشو بودن درب ها مشکل ساز است اما اگر درب ها به پیاده رو باز شوند، این مشکل قابل حل است زیرا هر کدام از لنگه ها می تواند بطور مجزا از دیگری باز و بسته شود.

قیمت درب ضد سرقت آپارتمان چند قسمتی

این نوع طراحی قیمت درب ضد سرقت چند قسمتی در مقایسه با انواع دیگر طراحی ها، مزایای بسیاری را برای صاحب خانه به همراه خواهد داشت. این نوع درب ها از چند پانل مجزا از هم تشکیل شده اند که با لولا به یکدیگر متصل شده و در یک شیار فولادی قرار گرفته اند.

هنگام باز شدن درب، این پانل ها در ریل به سمت بالا حرکت کرده و در بالای درب بصورت افقی در ریل افقی که در زیر سقف آپارتمان نصب می شود قرار می گیرند. با این طراحی مبتکرانه خودرو می-تواند کاملا نزدیک به درب پارک شود و مشکل خانه های مدرنی که فضای عبور خودرو در آنها بسیار کم بوده و یا مستقیما به خیابان راه دارند، حل می شود.

بسته به نیاز و میزان بودجه ی مشتری قیمت درب ضد سرقت می تواند اتوماتیک یا دستی و در اندازه های مختلف طراحی شود. علاوه بر این بسته به سلیقه ی مشتریان، درب ها می توانند در رنگ های مختلفی ارائه شوند و در صورت نیاز در میان پانل های بالایی درب پنجره هایی تعبیه گردد تا نور به فضای داخلی وارد شود.

این درب به دلیل ابعاد و مساحت زیاد برای باز و بسته شدن نیاز به موتور قویی دارند. مهمترین انتخاب برای این نوع  که در دو نوع بدون یو پی اس(بدون ذخیره برق) با ۱۵۰ و مدل یو پی اس دار امکان ذخیره برق که در مواقع نبود برق می توان با استفاده از  سه روز پیاپی از شارژ یو پی اس استفاده نمود.

چهارچوب در بخش بیرونی نصب می شوند و اجبارا برای حفاظت از  در برابر خورشید (تابش مداوم روزانه خورشید باعث پوسیدگی کابل های بیرون موتور می شود) فرصت طلبریال کاور ویژه ای که  در نظر گرفته شده را نصب کرد و آنرا پلمپ نمود.

ماده اولیه پروفیل آلومینیوم، بیلیت آلومینیوم نام دارد و سهم اصلی و مهمی را در تعیین مبلغ انتهایی پروفیل به عهده دارد. بلیت آلومینیوم به دو دسته اولیه (primary) و ثانویه (secondary) تقسیم می شوند.

بلیت اولیه:

بلیت های اولیه از شمش و یا خاک آلومینیوم تولید می شوند. با توجه به خالص بودن بالای شمش، امکان آلیاژ بندی دقیق بسیار راحت تر انجام می پذیرد. دقت بالای آلیاژ بندی تا این اندازه مهم است که تنها ۰۱% اشتباه در آلیاژ بندی اثرات بسیار مخرب و جبران ناپذیری در تولید محصول فضایی دارد.

مهمترین آلیاژ بلیت آلومینیوم آلیاژ ۶٫۶۳ می باشد که مهمترین عناصر تشکیل دهنده آن منیزم و سیلیس می باشد. هم اکنون مهمترین تولید کنندگان بلیت استاندارد، دو بال امارات، الکواکانادا، هیدرونروژ و روسال روسیه می باشند.

قیمت در ضد سرقت

 

قیمت در ضد سرقت بلیت های ثانویه – ضایعاتی بلیت هایی هستند که سازنده بلیت پس از خریداری ضایعات آلومینیوم مجددا اقدام به ذوب ضایعات نموده و تولید بلیت می نماید.
بزرگترین ایراد این بلیت ها عدم توانایی آلیاژ بندی صحیح است، ضایعات آلومینیوم خالص نمی باشد و در بین ضایعات انواع ناخالصی همچون آهن، خاک و سرب است که جدا کردن آن ها بعلت فشرده بودن این ضایعات غیر ممکن است.

ناخالص ها اثرات خود را به وضوح بر روی بلیت و در نهایت پروفیل آلومینیوم نمایان خواهند کرد. از مشکلات این بلیت ها می توان به کیفیت سطح بسیار پایین، سختی پایین و خواص فیزیکی کمتر اشاره کرد، بیشترین تولید کنندگان بلیت های دست دوم در کشورهای ترکیه و هندوستان می باشد. مصرف ضایعات آلومینیوم در این کشور ها به حدی بالا است که حتی در مواردی اقدام به واردات ضایعات آلومینیوم می کنند.

همچنین قابل ذکر است بلیت های آلومینیومی با استفاده از سیستم ریخته گری DC در قطرهای ۶ – ۷ – ۸ اینچ تولید می شود. بلیت های آلومینیوم به منظور سبک ساختاری کاملا یکنواخت و خواص همگن، تحت عملیات حرارتی هموژنیزاسیون قرار می گیرند.

به درب های کرکره ای که از طریق ریموت کنترل و به صورت برقی کنترل می شوند کرکره اتوماتیک گفته می شود که اکثرا در یکی از فضاهای زیر مورد استفاده قرار می گیرند.

 

معرفی انواع لیست قیمت در ضد سرقت

قیمت در ضد سرقت این سیستم با قرار گرفتن موتور در وسط و روی شفت (لوله ای که تیغه های کرکره دور آن کاسه فنرهای متصل به آن می پیچد) موجب گردش آن می شود. چند کاسه فنر و شفت در این سیستم ادغام شده اند. کاسه فنر ها بالا و پایین کردن تیغه را برای موتور تسهیل می کنند، شایان ذکر است که استفاده از این سیستم کاملا منسوخ شده و سیستم های توبولار و ساید بعنوان گزینه های جایگزین، عملکرد بسیار مهم تر و اقتصادی تر دارند.

نقاط ضعف سیستم سانترال یا مرکزی:

به علت وجود کاسه فنر دور شفت، قطر فضای لوله مرکزی که تیغه ها دور آن می چرخند بسیار زیاد بوده و به همین دلیل تیغه ها در زمان بسته شدن کرکره فضای بیشتری را نسبت به قبل مشابه اشغال می کنند.

در صورت شکستن فنر نیاز به تعویض یا تعمیر می باشد در صورتیکه در دو مدل دیگر فنر کلا حذف شده است. قبل از نصب این سیستم فنرها حتما باید کوک شوند، زمان بر بودن نصب و خدمات برای این سیستم یکی دیگر از معایب این نوع کرکره است.

سیستم توبولار:

قیمت در ضد سرقت این سیستم از موتور استوانه ای شکل با طول حدود ۶ سانتی متر استفاده می کند که از یک طرف شفت داخل شده و به وسیله پیچ به آن محکم و ثابت می شود، چرخش بخش متحرک موتور شفت را به گرفته شده در می آورد و باعث شدن تیغه ها به دور شفت یا باز شدن آن ها می شود. با توجه به محدودیت فضای موتور، این نوع کرکره برای دربهای با مساحت کوچک یا متوسط استفاده می شود.

سیستم ساید یا منزل

قیمت در ضد سرقت ، به دلیل قرار گرفتن موتور بیرون از لوله و عدم وجود محدودیت فضا برای موتور، دارای لولا قوی تر هستند که آن ها را برای درب های بزرگ و صنعتی و درب های با تردد زیاد تبدیل به یک گزینه ایده ال می کنند. در این مدل نیروی محرکه موتور از طریق چرخ دنده و زنجیر به شفت منتقل می شود و باعث چرخش شفت و باز و بسته شدن کرکره می شود.