قیمت درب ضد سرقت لوکس

قیمت درب ضد سرقت لوکس

قیمت درب ضد سرقت لوکس این گروه با رویهMDF و روکش گردو ؛ راش و یا آلپی و در رنگها و طرح های مختلف می باشد اندازه کف چهار چوب درب ضد سرقت تولیدی این شرکت۱۶٫۵ سانتی متر بوده که در صورت لزوم از چهار چوبهای کشویی نیز استفاده می شود.

قیمت درب ضد سرقت لوکس

سازه داخلی دربها به منظور جلوگیری از اهرم شدن بصورت کنگره ای بوده و در برخی مدلها رویه برجسته باضخامت ۱۳ میل کار شده است.درب ضد سرقت این گروه جزء لوکس ترین دربهای تولید شده شرکت بوده و برای پروژه هایی که تصمیم به نصب درب ضد سرقت لوکس ؛ زیبا ؛ مدرن ؛ به همراه تاج و روکوب سلطنتی و دستگیره های خاص و البته با قیمت مناسب دارند بسیار مناسب می باشند.

امروزه قیمت درب ضد سرقت لوکس یکی از الزامات هر ساختمان است. درب آپارتمان به شما این امکان را میدهد که به صورت خودکار تنها با استفاده از ریموت کنترل درب ساختمان را باز و بسته نموده و به آسانی تردد نمایید.

قیمت درب ضد سرقت لوکس شکل تشریفاتی گذشته خود را از دست داده و در زندگی سریع امروزی برای هر ساختمان قدیم و جدیدی به عنوان یک ضرورت به شمار می رود.

 

قیمت درب ضد سرقت لوکس

 

بنابر شکل درب ضد سرقت ساختمان و نوع کاربری آن از انواع مختلف درب آپارتمان سکشنال، درب آپارتمان کرکره ای ، درب آپارتمان ریلی یا کشویی و جک ساختمان برای دربهای معمولی تاشو بهره می برد. رایج ترین این دربها جک ساختمان و چوب (قفل) می باشد که بدون محدودیت برای بسیاری از اماکن قابل نصب است.

اما دربهای سکشنال برای فضاهای کم عرض مسقف پیشنهاد می شود چراکه در هنگام باز شدن درب زیر سقف جمع می شود. و دربهای ریلی نیز برای فضاهایی که در عمق محدودیت دارند توصیه می شود.

قیمت درب ضد سرقت لوکس نوعی درب با سایز بزرگ برای ساختمان است که توسط یک موتور الکتریکی به صورت آپارتمان باز و بسته می شود. درب های آپارتمان ساختمانی معمولا جهت رفت و آمد ماشین و سایر وسایل نقلیه بزرگ می باشد.

اما درب های آپارتمان ساختمانی کوچکی نیز وجود دارند که درارای یک پانل تکی چرخنده است و در زیر سقف ساختمان جاگذاری می شود. درب های اتوماتک ساختمانی بزرگتر معمولا دارای چند پانل متصل به هم می باشند که به سمت بالا جمع می شوند، ساخته شده است.

مدل این درب های ساختمانی آپارتمان، فنری و با وزن متعادل است که به جهت کاهش وزن آن می باشد تا مقدار نیروی موتوری و انسانی لازم برای باز کردن درب آپارتمان را کاهش دهد. درب های آپارتمان ساختمانی از فلز، فایبر گلاس و یا چوب ساخته می شوند، همچنین امکان دارد عایقی برای حفظ دمای بالا و پایین در کنار آن کار گذاشته شود.

مزایای قیمت درب ضد سرقت لوکس

کاهش و مقرون به صرفه شدن هزینه های مصرفی

بالاتر شدن سطح ایمنی درب های آپارتمان ساختمانی نسبت به درب های قدیمی

تشخیص خودکار درب های آپارتمان ساختمانی نسبت به مانعی که جلو راه آن باشد به این صورت که اگر مانعی جلو راه قیمت درب ضد سرقت لوکس قرار بگیرد از حرکت خود می ایستد و دوباره باز می شود.که این کار از خسارات و آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس در زمانی که اوضاع جوی مناسب نباشد و باران و باد پیاده شدن شما را از خودرو مشکل کند، می تواند به شما کمک کند که به راحتی به داخل ساختمان بروید و بیرون از ساختمان پیاده نشوید.

انواع قیمت درب ضد سرقت لوکس

انواع مختلف قیمت درب ضد سرقت لوکس وجود دارد که از سایز های کوچک تا خیلی بزرگ جهت مصارف مختلفی تولید می شوند. قیمت درب ضد سرقت لوکس یک لنگه برای مکان هایی کاربرد دارد که فقط یک خودرو از آن ساختمان عبور کند و فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن درب آپارتمان وجود داشته باشد. این نوع از درب های آپارتمان ساختمانی چنانچه در اندازه های بزرگ ساخته شود علاوه بر اینکه جک نیرو مند تری لازم دارد، زمان لازم برای باز و بسته شدن آن هم بالا می رود.

در ساختمان‌هایی که فضای ورود و خروج آن ها بزرگ است باید از قیمت درب ضد سرقت لوکس دولنگه استفاده شود. درب های آپارتمان دولنگه فضای زیادی را نیاز دارند که با کمک جک‌های کوچک، عملکرد و سرعت باز و بسته شدن آن هم بیشتر می شود.

با توجه به ضرورت استفاده از قیمت درب ضد سرقت لوکس برای ورودی پارکینگ در ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری انتخاب یک درب مناسب میبایستی علاوه بر سهولت در استفاده، دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار باشد.

ساختمان جدیدترین و مدرنترین قیمت درب ضد سرقت لوکس حال حاضر در بازار ایران و جهان می باشند که با درنظر گرفتن و رویکرد و توصیه معماران و سازندگان در نهایت مصرف کنندگان هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت قفل درب ورودی ساختمان به شمار می آید.

قیمت درب ضد سرقت لوکس از چند پَنِل هرکدام به ارتفاع ۴۸ سانتیمتر و ضخامت ۴ یا ۶ سانتیمتر تشکیل شده است که درون این قفل فشرده پر شده است که این هم باعث تبدیل شدن این درب به عایق کامل صوت و حرارت می شود.

ارتفاع بازشو این دربها بین ۲۲۰ سانتیمتر تا ۲۴۰ سانتیمتر بسته به نیاز مشتری متغیر می باشد. عرض پَنِل با توجه به متغیر بودن ورودی ها در اندازه های مختلف موجود می باشد. حرکت این دربها به صورت ۹۰ درجه از حالت افقی به حالت عمودی بوده که این زاویه حرکت،کمترین فضا را اشغال می کند و حرکتی کاملاً بیصدا را به ارمغان می آورد.

نمای این دربها از جنس ورق فولادی دو جداره دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک در رنگها و طرحهای مختلف می باشد. پر طرفدارترین رنگهای مورد استفاده سفید، کرم و طرح چوب می باشد که با انواع نماهای مدرن و کلاسیک سازگار است.