قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی و انواع آن در اندازه های مختلف با خدمات پس از فروش و نصب رایگان در تمام نقاط کشور در سریعترین زمان

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

 

این نوع قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی پرکاربرد ترین و البته ارزانترین  می باشد. این  با نامهای قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی ، قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی اسلایدینگ ،  ریلی و  سکوریت نیز آپارتمان نامیده می شود.

به هر کدام از فریم های ثابت و متحرک یک لت می گویند و برای پروژه هایی که عرض پنجرهزیاد است معمولاً قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ۴ لت (۲ لت ثابت و ۲ لت متحرک) نصب می گردد ولی برای پروژه هایی که عرض محل نصب کم است، معمولاً ) نصب می گردد.

 

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ساختمان بعد از  اسلایدینگ پرکاربردترین نوع  می باشد. این نوع  عملکردی مشابه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی / اسلایدینگ دارد با این تفاوت که بازشوی مفید آن ۳۳% بیشتر است و البته قیمت تمام شده  ساختمان نیز در حدود ۳۰% گرانتر میباشد.

نصب قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ساختمان جهت جاهایی که میزان تردد آپارتمان بالا است و یا نیاز است در مدت کوتاه جمعیت زیاد سریعاً از پنجرهعبور کنند مناسب می باشد. همچنین جهت محل هایی که نیاز است تجهیزات عریض از آپارتمان پنجره عبور داده شود نصب  ساختمان توصیه می گردد.

همانگونه که در بالا اشاره شد ، اجزای اصلی این محصول، شامل موارد زیر می باشد. اپراتور  شیشه و فریم قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی تاثیر گذارترین مورد در ، در واقع همان اپراتور آن است.

تنوع برندها و انواع تقلبی و اوریجینال برندهای معروف به حدی زیاد است آپارتمان که اختلاف قیمت بین اپراتورها بسیار زیاد است. عکس فوق یک اپراتور پنجره ها تولید شرکت درما-کابا را به تصویر کشیده است. لازم به ذکر است بعضی دیگر از عکسهای موجود در این صفحه نیز برگرفته شده از وب سایت این تولید کننده می باشد.

همانگونه که در این عکس مشاهده می نمایید ، از طریق یکسری تسمه ، نیروی لولا را به پنجرهها منتقل می نماید و دربها حرکت می کنند.

در اپراتورهای اولیه بجای تسمه از زنجیر استفاده می شد ولی تقریباً تمام سیستم های امروزی از تسمه استفاده می کنند. انتخاب اپراتور مناسب برای پنجره ها

از جمله مواردی که در هنگام انتخاب اپراتور باید در نظر بگیریم

نوع لولا اپراتور، گیربکس و انکدر کیفیت ساخت مدار فرمان و سایر قطعات خدمات پس از فروش محصول خریداری شده نوع لولا قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

یکی از برترین برندهای تولید کننده لولا، برند آپارتمان آلمان می باشد.

برای پنجرههای پرتردد توصیه می شود حتماً این نوع لولا انتخاب شود. البته این لولا و پکیج همراه آن قیمت را بسیار بالا می برد ولی اگر به دنبال کیفیت فوق العاده هستیم باید بهای آن را نیز بپردازیم.

لازم است بدانیم که لولا شامل یک پکیج شامل لولا، گیربکس و انکودر است. نکته: انکودر همان دورشمار الکتریکی که تعداد چرخش لولا و حرکت پنجرهرا فیدبک می گیرد و به مرکز کنترل اعلام می کند.

بعد از لولا ، مهمترین بخش قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ، کنترل یونیت آن می باشد. اولین چیزی که در کنترل یونیت مورد توجه قرار می گیرد ، میکروکنترل و cpu قوی است.

مانند یک کامپیوتر که ورودی های مختلف را می گیرد و مورد پردازش قرار می دهد ، مدار فرمان اپراتور نیر فیدبک های مختلف لولا و سنسورها را میگیرد و بلافاصله با توجه به اطلاعات دریافتی واکنش نشان می دهد و پنجرهرا حرکت می دهد.

اگر کیفیت ساخت مدار پایین باشد، ممکن است با هنگ های زیادی روبرو شویم و مداوم نیاز باشد که دستگاه را روشن و خاموش کنیم تا ریست شود. سلکتور قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

یکی از قطعات همراه مدار ؛ سلکتور آن است که معمولاً حالت های زیر را می توان از طرق آن انتخاب نمود. قبل از اینکه بخواهیم حالت های کاری  را یک به یک شرح دهیم لازم است ، با ابتدا با رادار آشنا شویم.

در عکس زیر پنجرهبالای قسمت شیشه ای پنجره، یک قطعه مشکی رنگ کوچک ملاحظه می نمایید که در واقع همان راداری است که حرکت افراد را تشخیص می دهد.

عمولا” نمایندگان رسمی و گارانتی کنندگان محصولات فوق، گارانتی را فقط بر روی قطعه و در محل تعمیرگاه شرکت خود ارائه می دهند لذا در صورتی که بتوانید محصول را باز نموده و به تعمیرگاه شرکت مراجعه نمایید، نیازی به پرداخت هزینه اضافه جهت گارانتی نیست ولی اگر لازم باشد کارشناس شرکت به محل نصب بیاید و قطعه را در محل نصب گارانتی نماید، لازم است هزینه ارسال کارشناس به محل پروژه را پرداخت نمایید.

• با توجه به ترافیک و حجم پروژه های خدمات شرکتها، معمولا” ارسال کارشناس جهت گارانتی از ۱ الی ۷۲ ساعت بطول می انجامد، لذا در هنگام نصب از تکنسین نصب پرسیده شود که در صورت خرابی تا قبل از رسیدن کارشناس خدمات باید چه اقداماتی صورت پذیرد تا بتوانید بدون آسیب رساندن به دستگاه، کارهای روزمره خود را انجام دهید.

در سال های گذشته استفاده از قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در ورودی ساختمان ها چندان رایج نبوده و یک موضوع تجملاتی و غیر ضروری به شمار می رفت اما امروزه پنجره های در ورودی بسیاری از ساختمان های پرتردد نظیر فروشگاهها، بانک ها و مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.

اگرچه استفاده از پنجره ها در زیبایی نمای داخلی و بیرونی ساختمان موثر می باشد اما عواملی دیگری در استقبال افراد از نصب پنجره ها اتوماتیک نقش دارد. از جمله این موارد می توان به نقش موثر در  شیشه ای به کاهش تبادل حرارتی داخل ساختمان با فضای بیرون و در نتیجه کاهش هزینه های تهویه مطبوع ساختمان اشاره کرد.

پنجره شیشه ای  با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز دنیا و همکاری دانشگاهی در دانمارک موفق به طراحی راداری با کاربری دوگانه برای همچنین استفاده از قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی امنیت ساختمان را افزایش داده و میتوان با اتصال آن به انواع تجهیزات کنترل تردد، از عبور و مرور افراد غیرمجاز جلوگیری نمود.

پنجره های را می توان براساس ظاهر به چهار گروه تقسیم نمود که عبارتند از اسلایدینگ (مسطح)، اسلایدینگ (مسطح) ساختمان، منحنی و دوار. پنجره های دوار کمترین میزان تلفات حرارتی ساختمان را در میان انواع قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی دارند در حالی که گران تر بوده و نصب دشوارتری دارند. ضمن آنکه فضای بیشتری اشغال می کنند. سایر انواع  ساختار تقریبا مشابهی دارند.

در مدل منحنی با هدف افزایش همخوانی  با نمای ساختمان،‌ شیشه ها انحنا دار ساخته می شوند و لت های متحرک بر روی یک مسیر منحنی باز و بسته می شوند.

در مدل اسلایدینگ ساده به صورت استاندارد دو لت مسطح متحرک و دو لت ثابت وجود دارد و لت های متحرک در یک مسیر خطی به صورت کشوی باز و بسته می شوند.

در مدل اسلایدینگ ساختمان چهار لت متحرک و دو لت ثابت وجود دارد. طریقه عملکرد آن بدین صورت است که در هر سمت دو لت متحرک وجود داشته که به صورت کشویی حرکت کرده و بر روی لت ثابت قرار می گیرند. به همین علت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی مدل مسطح ساختمان، نزدیک به ۲۰ درصد عرض بازشو بیشتری نسبت به مدل ساده دارد.

بخش های اصلی تشکیل دهنده اپراتور پنجره های عبارتند از: لولا الکتریکی،‌مدار فرمان و استابلایزر ، شاسی و کاور، سنسور تشخیص حرکت، قفل الکتریکی ، منبع تغذیه ، باتری پشتیبان ، قلاب چرخدار(هنگر) و تسمه انتقال نیرو، کی پد دیجیتال به همراه نمایشگرو عیب یاب خودکار .

نحوه عملکرد  بدین صورت است که ابتدا برق ۲۲۰ ولت وارد منبع تغذیه شده و به برق ۲۴ ولت برای تغذیه لولا و مرکز کنترل تبدیل می شود. مدار فرمان، عملکرد لولا و قفل برقی را براساس اطلاعات دریافتی از رادارها و سایر سنسورهای امنیتی کنترل می کند.

در صورتی که رادار حضور فرد را تشخیص دهد، مدار فرمان به لولا فرمان حرکت داده و نیروی حاصل از لولا به کمک تسمه انتقال قدرت به هنگر ها منتقل می شود. هنگرها نیز که لت های متحرک را به صورت معلق نگهداشته اند بر روی ریل تعبیه شده در شاسی به صورت کشویی حرکت کرده و در نتیجه مسیر عبور باز می شود. تمامی تجهیزات فوق الذکر درون شاسی  قرار گرفته و یک پوشش آلومینیومی با عنوان کاور بر روی آن قرار می گیرد.

از جمله مهمترین عوامل اثرگذار بر طول عمر اپراتورهای پنجره ها عبارتند از: نوع لولا الکتریکی ، کیفیت ساخت چرخ هنگرها ، جنس تسمه انتقال قدرت و مقاومت مدار فرمان در برابر نوسانات الکتریکی.

کمپانی upvc ایتالیا تولید کننده پنجره دوجداره آلومینیومی در مدل های تخت ساده و ساختمان می باشد. محصولات این شرکت با رعایت بالاترین استاندارها و با بهترین کیفیت طراحی و تولید شده و در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه انواع پنجرههای شیشه upvc معرفی شده است.