كيفيت كار نخست ماست

خدماتی که ما با افتخار به شما ارائه می دهیم

خدمات اصلی شرکت ایمن سامان

مشاوره رایگان

مشاوره مناسب در انتخاب نوع محصول

نصب محصولات

نصب محصولات خریداری شده توسط مشتریان

گارانتی محصولات

گارانتی همه محصولات خریداری شده

آتار درب سلماس

حضور شما را در سايت شركت سهامي خاص كارخانجات آتار درب سلماس گرامي ميداريم. شركت آتار درب سلماس يكي از بزرگترين واحد هاي توليدي درب هاي فلزي و چوبي و پروفيل هاي PVC در ايران است و يكي از منابع اصلي تأمين درب و پنجره هاي ضد سرقت براي پروژه هاي عمراني ملي و پروژه هاي شهر سازي منطقة شمالغرب كشور محسوب ميشود .محصول مرغوب و بهره وري بالا، شركت آتار درب سلماس را به يك واحد صاحب آوازه در صنعت درب و پنجره هاي مدرن در كشور تبديل كرده است. (شركت آتار درب سلماس در استان آذربايجان غربي) شهرستان سلماس واقع در شهرك صنعتي سلماس مي باشد براي آشنايي بيشتر با شركت و محصولات آن لطفا“ دقايقي از وقت خود را به بازديد بخش هاي مختلف سايت اختصاص داده و نقطه نظرات و پيشنهادات خود را با ما در ميان بگذاريد.

شركت آتار درب در محيطي به مساحت 20000مترمربع و5000مترمربع فضاي بسته فعاليت خود را در زمينه توليد درب هاي ضد سرقت وضد حريق آغاز نمود. اين شركت زير ساخت هاي كاري خود را بر پايه آخرين تكنولوژي روز دنیا استوار نموده، در برنامه كاري خود را با گسترش دامنه فعاليت خويش در تمام نقاط ايران و نيز فراتر از آن تمام جهان را هدف قرار داده است و بدين ترتيب كار خود را تضمين نموده و متنوع ترين مدل هاي درب ورودي را توليد و به بازار عرضه نموده است.

کیفیت
امنیت
خدمات پس از فروش
تحویل به موقعه

از انجايي كه درب چيزي است كه شايد فقط يكبار خريداري مي شود و ازلحاظ حفظ امنيت مالي و جاني اطرافيان حائز اهميت فراواني است،قفل،ورق،چوب و ابزار مورد استفاده در اين درها از لحاظ مقاومت و طول عمر بسيار مناسب و با كيفيت مي باشند . ما در اين مورد به برآورده كردن نيازهاي مصرف كننده و فراهم نمودن استاندارد هاي روز اهميت بسيار قائل هستيم و ضامن ادعاي ما نيز گواهيISO9001،ISO14001، OHSAS18001و ISO10002 مي باشد .

اهدف ما اين است كه پا را فراتر از آنچه كه تاكنون به آن عادت كرده بگذاريم و درب جديدي باز كنيم . چرا كه اولين چيزي كه به محيط شخصيت مي دهد ديدگاهي از فردي كه پشت درب وجود دارد به وارد شونده مي دايم هد ،درب ورودي است . شركت ما با پشتوانه ي تكنولوژي برتر ، محصول اين ديدگاه مي باشد .

بهترین ها را برای شما می خواهیم و همواره با شما زندگی میکنیم